W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Ryngraf ze srebra Jezus Miłosierny Ryngraf ze srebra Jezus Miłosierny
Producent: Polski
Cena: 395,00 zł
szt.
zobacz więcej
Duży ryngraf ze srebra z Maryją Duży ryngraf ze srebra z Maryją
Producent: Polski
Cena: 370,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ryngraf Matka Boska z dzieciątkiem Ryngraf Matka Boska z dzieciątkiem
Producent: Polski
Cena: 270,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ryngraf Matka Boża z Dzieciątkiem Ryngraf Matka Boża z Dzieciątkiem
Producent: Polski
Cena: 230,00 zł
szt.
zobacz więcej
RYNGRAF MATKA BOŻA Z DZIECIĄTKIEM RYNGRAF MATKA BOŻA Z DZIECIĄTKIEM
Producent: Polski
Cena: 145,00 zł
szt.
zobacz więcej
RYNGRAF SREBRNY - MB ANIELSKA RYNGRAF SREBRNY - MB ANIELSKA
Producent: Polski
Cena: 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ryngraf srebrny Matka Boża Częstochowska Ryngraf srebrny Matka Boża Częstochowska
Producent: Polski
Cena: 165,00 zł
zobacz więcej

Czym są ryngrafy i dlaczego są świetnym pomysłem na okolicznościowy prezent?

Srebrne ryngrafy mogą być kojarzone ze średniowieczem, a także wojskiem - są to bowiem metalowe tarcze, które zawierały grawer herbu danego rycerza lub szlachcica, a w przypadku żołnierzy ozdabiane były Białym Orłem. Bardzo popularne są również ryngrafy z wizerunkiem świętych oraz Matki Boskiej. Wbrew pozorom, nie mają one dużych rozmiarów, dlatego też są bardzo osobistym prezentem. Można je oczywiście eksponować w mieszkaniu, w odpowiedniej gablotce, ale warto nosić je przypięte do ubrania, na łańcuszku lub po prostu w portfelu. Ryngrafy srebrne często wybiera się na prezent, który ma na celu upamiętnić wyjątkową okazję w życiu bliskich osób. Ślub, komunia święta, bierzmowanie, chrzest, rocznica - wszystkie te wydarzenia są bardzo istotne dla każdego katolika, dlatego też prezent, produkowany z wysokiej jakości kruszcu, będzie odpowiednim wyborem, aby okazać wsparcie i pamięć bliskiej osobie. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą Liturgiczny.pl - zapewniamy szeroki wybór ryngryfów!

Zawierz się opiece swojego patrona - ryngrafy z Matką Boską, dostępne na Liturgiczny.pl

Kult maryjny jest bardzo popularny w Polsce, dlatego też wiele osób wybiera ją na swoją patronkę, zawierzając jej swoje życie. Jeśli Tobie również bardzo bliska jest Królowa Ziemi i Nieba lub chciałbyś podarować je bliskiej osobie, ryngrafy z wizerunkiem Matki Boskiej będą dla Ciebie odpowiednim wyborem. W naszej ofercie znajdziesz produkty z różnymi przedstawieniami Matki Pana Jezusa, na przykład ryngrafy z Matką Boską Częstochowską. Jest to medalion w kształcie tarczy, wykonany z metalu szlachetnego, a dokładniej mówiąc srebra, o próbie 925. Obraz, na którym wzorowano grawer, jest Ci z pewnością znany - został on odwzorowany bardzo precyzyjnie, dzięki czemu cieszy oko oraz duszę. Kolejną propozycją, na którą warto zwrócić uwagę, jest medalik z Matką Bożą Anielską. Tytuł ten nawiązuje do jej posłannictwa w wypełnianiu woli Boga, które było możliwe dzięki aniołom.

Srebrne ryngrafy, wytwarzane przez polskich producentów - szeroki wybór grawerów dla osób wierzących

Ryngrafy srebrne, wybierane na prezent, będą miały dużą wartość duchową dla obdarowanego. Niezależnie od tego, czy będzie to podarunek z okazji przystąpienia do sakramentu, czy może na urodziny, warto poświęcić chwilę na to, aby dokładnie przemyśleć wybór wzoru. Ryngrafy z Matką Boską są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, jednak jeśli bliska Ci osoba upodobała sobie na patrona konkretnego świętego, koniecznie idź w tym kierunku. Co ważne, oferujemy także usługę dodatkowego grawerowania słów i znaków. Dzięki temu możesz nadać prezentowi bardzo serdeczny oraz przyjacielski charakter. Zamówienia dostarczane są bardzo szybko - maksymalnie do czterech dni roboczych od nadania przesyłki. W przypadku wysyłki do innych krajów usługa kurierska może potrwać dłużej. Jeśli zależy Ci na tym, aby otrzymać ryngraf ekspresowo i mieszkasz w Kielcach, otrzymasz swoje zakupy jeszcze tego samego dnia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium