W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

W kategorii odzież dla księży oferujemy przede wszystkim duży wybór koszul kapłańskich elanobawełny oraz z tkaniny bawełnianej (koszule 100% bawełny).
Koszule kapłańskie z tunelem na koloratkę oferujemy w 4 podstawowych kolorach: białym, czarnym, szarym, granatowym.
Oferujemy koszule kapłańskie premium z tkaniny oxford - miłe w dotyku, z oddychającej, przewiewnej tkaniny.
W tej kategorii znajdą Państwo także sutanny kapłańskie oraz birety a także pektorały i koloratki 

Czarny guzik do sutanny Czarny guzik do sutanny
Producent: Inny
Cena: 4,50 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Odzież dla księży

Większość osób świeckich, zarówno parafian jak i tych, którzy wkrótce wybierają się do seminarium duchownego nie zdaje sobie sprawy z tego, że duchownym trudno zaopatrzyć się w tak banalne przedmioty życia codziennego jak chociażby odzież w popularnych sieciówkach. Dopiero kiedy staje się kapłanem przychodzi świadomość tego, że tak przyziemne rzeczy jak wygodny ubiór dla tej funkcji są nie tylko ważne, ale również – bywają problematyczne. Koniec jednak z niewygodnymi noszonymi na co dzień koszulami czy sutannami z tworzyw sztucznych! Liturgiczny.pl dba także o komfort osób duchownych pod tym względem, aby nic, a zwłaszcza tak banalna rzecz jak niewygodne ubranie, nie mogło rozpraszać ich w modlitwie i kontemplacji.

Koszulki i koszule kapłańskie

Najwyższej jakości koszule dla kapłanów w szerokim asortymencie to absolutna podstawa naszej oferty w tym zakresie. Oprócz koszul oferujemy także inne elementy kapłańskiego stroju, od niepozornej, ale wysoce istotnej spinki do zapinania koloratki po trójrożne i czterorożne kapłańskie birety kojarzące się wielu z nieśmiertelną chyba postacią Don Camilla (chociaż nie zachęcamy tym samym kapłanów do brania z niego przykładu literalnie we wszystkich poczynaniach). Najwygodniejszą i najmniej zobowiązującą chyba koszulką dla współczesnego duchownego jest charakterystyczna koszula polo dla księdza. O tym, że jest to model przeznaczony dla kapłana dobitnie świadczy jej wykończenie. Zamiast tradycyjnego, typowego dla takiego typu koszulek klasycznego kołnierzyka wersja dla księży posiada oczywiście na górze specjalny tunel, w którym należy umieścić, noszoną właściwie niezależnie od rodzaju kapłańskiego stroju, koloratkę. Koszulki te występują oczywiście także w ograniczonym zakresie wersji kolorystycznych. Zwykle koszulka polo z koloratką jest koszulką białą, ewentualnie – czarną bądź granatową, jasnoniebieską i szarą. Jeżeli chodzi o koszule z krótkim rękawem dla księży w ofercie sklepu liturgiczny.pl znajdują się również taliowane koszule zapinane typu SLIM, w kolorach białym oraz czarnym. Ich ogromną zaletą jest przewaga bawełny w składzie. W takiej koszuli ksiądz wygląda odpowiednio do sprawowanej godności, a jednocześnie, dzięki dobrej cyrkulacji powietrza, nie poci się nadmiernie, jak ma to miejsce w przypadku często spotykanych koszul całkowicie syntetycznych.

Inne koszule kapłańskie sklep

Kapłańskie koszule to naturalnie przede wszystkim koszule z długimi rękawami. Te występują również przeważnie w bardzo stonowanych kolorach. Wśród nich bardzo cenione są modele zaprojektowane specjalnie dla księży uszyte całkowicie z bawełny, zwłaszcza te czarne, których noszenia będąc księdzem w wielu sytuacjach po prostu nie sposób uniknąć. Spokojne, nierzucające się w oczy kolory dominują w tego typu odzieży dla kapłanów, jednak nawet wśród nich jest wyjątek. Chodzi oczywiście o koszulę rzymską dla księdza. Te wyraziste, amarantowe koszule wykonane z elanobawełny liturgiczny.pl oferuje w wariantach: z długim rękawem, z krótkim rękawem oraz z rękawem na spinki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium