W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Biżuteria ze srebra o znaczeniu religijnym

W naszym sklepie oferującym katolickie produkty, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zaopatrują się u nas chętnie zarówno osoby świeckie, jak i księża, zakonnice oraz zakonnicy. Posiadamy bogaty asortyment srebrnych dewocjonaliów i stale poszerzamy go o nowe pozycje. Stawiamy na transparentność, stąd większość z oferowanej przez nas biżuterii mogą Państwo obejrzeć także w prowadzonym przez nas sklepie stacjonarnym. Satysfakcja i zaufanie naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy biżuterię ze srebra o najlepszej jakości. Wśród najchętniej kupowanych produktów w tej kategorii znajdują się między innymi różnego rodzaju medaliki. Posiadamy między innymi egzemplarze z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej, a także Matki Boskiej Częstochowskiej, Kieleckiej, Szkaplerznej, Fatimskiej, Kalwaryjskiej, Licheńskiej i wiele, wiele innych. Dzięki temu można dobrać medalik z ulubionym przedstawieniem Maryi lub taki, który wiąże się dla Państwa z największym duchowym przeżyciem. Wśród naszej biżuterii ze srebra znajdziesz także liczne medaliki z Jezusem Chrystusem, apostołami, świętymi oraz archaniołami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania spośród setek produktów. Na pewno nie będą Państwo zadowoleni.

Srebrne dewocjonalia - piękne obrazy z wizerunkami świętych

W naszym sklepie znajduje się duży wybór obrazów posrebrzanych, przedstawiających wizerunki świętych i znane z Biblii scenki rodzajowe. Oferujemy między innymi obrazy przedstawiające ostatnią wieczerzę, świętą rodzinę, Maryję z dzieciątkiem, papieża Franciszka i wiele innych. Tego rodzaju dewocjonalia ze srebra to doskonały prezent na ważne dla katolików okazje, takie jak komunia święta czy zawarcie związku małżeńskiego. Obrazy przedstawiające anioły są szczególnie polecane dla najmłodszych dzieci, jako pamiątki z chrztu świętego czy jako prezent na ich pierwsze urodziny. Nasze srebrne dewocjonalia wykonane są przy pomocy nowoczesnych i trwałych technik, które pozwolą na cieszenie się nimi w pełnej krasie przez długie lata. Decydując się na ich zakup, otrzymają Państwo obrazy, które mogą stać się pamiątką rodzinną, z której będą cieszyć się całe pokolenia. Do wielu z nich można zamówić zindywidualizowany grawer! Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Krzyżyki i pozostałe dewocjonalia ze srebra

Sprzedajemy również różnego rodzaju krzyże, zarówno do zawieszenia w pomieszczeniu, jak i do noszenia na szyi. Posiadamy ogromny wybór wzorów, od tych najprostszych i mało zdobionych kształtów, po zachwycające egzemplarze ze stylistyką pełną detali oraz zawierające figurki Jezusa Chrystusa. Dzięki temu można wybrać swobodnie taki krzyżyk, który najbardziej odpowiada Państwa poczuciu estetyki oraz najlepiej podkreśla podejście do duchowości. Wśród pozostałych dewocjonaliów ze srebra dostępnych w tej kategorii znajdują się także srebrne łańcuszki, ozdobne ryngrafy i wiele produktów, które nie tylko cieszą oko, ale pomagają wyrazić wiarę. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółami i zdjęciami dostępnymi na naszych podstronach produktowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium