W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Modlitewniki

Znaczenia modlitwy w życiu każdego chrześcijanina chyba nie trzeba wyjaśniać. To właśnie w niej, codziennie powierzamy Bogu wszystkie nasze żale, radości, smutki, problemy i błogosławieństwa. Dlatego też, bardzo często szukamy nowych sposobów na modlitwę, aby jeszcze lepiej powierzyć się w ręce Boga, Maryi czy świętych.

Różnorodność w modlitwie

W związku z tymi potrzebami, mamy do zaoferowania liczne modlitewniki. Do wyboru jest wiele ciekawych opcji z przeróżnymi modlitwami. Szczególnie zachęcamy do wybierania publikacji bogatych w liczne nowenny, rozważania czy nabożeństwa. Przykładem jest tutaj wydanie “Do Ciebie Ojcze”, które zawiera tradycyjne modlitwy na każdy dzień, w święta, pacierz, rozważania drogi krzyżowej, różańca, koronki, litanie do świętych i wiele innych. Polecamy także wybór publikacji z modlitwami przydatnymi do adoracji Najświętszego Sakramentu czy dotyczące Matki Bożej.

Oferujemy także wiele modlitewników dla dorosłych, dzieci, nastolatków, małżonków, pierwszokomunijne, czy dla starszych. Do wyboru liczne wydania nowenny do świętego Judy, Ojca Pio i wielu innych. W grubych i cienkich publikacjach. Posiadają też różne wymiary.

Pomoc w modlitwie

Sami nie zawsze potrafimy dobrze się modlić. Warto więc skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi i publikacji, które nam w tym pomogą. To bardzo ważne, gdyż dzięki dobrej modlitwie pogłębiamy poziom swojej wiary i doskonalimy więź z Bogiem. Uczymy się także miłości i zrozumienia dla bliźniego. Wzbogacamy również swoją dojrzałość chrześcijańską. Dobra modlitwa z pewnością jest też drogą w dążeniu do nieba i wiecznego szczęścia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą modlitewników i wybrania tych, które najbardziej Ci odpowiedają!

Różaniec z Wenantym Katarzyńcem Różaniec z Wenantym Katarzyńcem
Cena: 22,00 zł 24,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Droga Krzyżowa Jezusa Chrystusa Droga Krzyżowa Jezusa Chrystusa
Producent: Polski
Cena: 3,00 zł
szt.
zobacz więcej
Apostolat Margaretki Apostolat Margaretki
Producent: Polski
Cena: 1,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium