W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Opcje przeglądania

Na każdą okazję i bez okazji – pięknie wydane, ilustrowane książki o charakterze religijnym to zawsze trafiony prezent. Zarówno dla świeckich wyznawców wiary chrześcijańskiej, jak i dla osób duchownych.

Albumy religijne

Albumy tego rodzaju spodobają się osobom w różnym wieku, różnej płci i stanowią pomysł na uniwersalny podarunek. A może poszukujesz elegancko wydanej książki nawiązującej do Twojej wiary po prostu dla siebie? Tanie albumy religijne znajdziesz na liturgiczny.pl!

Określenie „tanie” nie oznacza w tym przypadku, że są to albumy niskiej jakości. Książki z tej kategorii oferowane na liturgiczny.pl są estetyczne, starannie wyselekcjonowane i bogato ilustrowane, jak na albumy przystało. Ponadto znajdziesz tutaj książki zawierające znaczenia imion, modlitwy itp. Obok ilustrowanych albumów w witrynie liturgiczny.pl figurują również klasyczne modlitewniki oraz szereg innych wydawnictw o tematyce religijnej. Sprawdź w innych kategoriach!

Albumy religijne o różnej tematyce

Religia to jedynie ogólne hasło, w którego ramach mieści się mnóstwo szczegółowych zagadnień. Jeżeli zatem interesują Cię np. sylwetki Świętych, to wystarczy wpisać ich imiona w okienko „szukaj”. Oprócz książek typu albumy, modlitewniki itp. sklep Liturgiczny oferuje również szereg dedykowanych poszczególnym Świętym i Błogosławionym dewocjonaliów. W tej witrynie zakupisz zatem także: medaliki, obrazy, a nawet gadżety typu breloki do kluczy, kubeczki i inne.

Albumy religijne dla dorosłych i dla dzieci to wydania dotyczące życia Pana Jezusa, jak i te nieoparte na Ewangeliach. Obok typowo religijnych albumów, nawiązujących bezpośrednio do treści oraz postaci religijnych, w sklepie liturgiczny.pl znajdziesz także albumy na różne okazje, jak np. albumy na pierwsze lata życia dziecka. Te ostatnie stanowią idealną propozycję na prezent z okazji narodzin nowych członków rodziny, a także – z okazji Chrztu Świętego.

Najlepszy album papieski – czyli jaki?

Część spośród albumów w niniejszej kategorii to albumy przedstawiające sylwetkę Świętego Jana Pawła II. Są to tzw. albumy papieskie. Ten Święty polski papież pozostanie w sercach wiernych, nie tylko Polaków, zapewne jeszcze przez długie dekady. Zarówno albumy, filmy, obrazy i inne z nim związane obiekty cieszą się zatem ogromną, niegasnącą popularnością. Naturalnie wciąż wiele osób pamięta „naszego” papieża, a jego świadectwo przekazuje również kolejnym pokoleniom.

Jaki zatem jest najlepszy album papieski? Albumy ze Świętym Janem Pawłem II to jedne z najliczniej wydawanych dzieł tego typu. Trudno jednoznacznie określić, który z nich cieszy się największym zainteresowaniem, ponieważ każdy z nich przedstawia Karola Wojtyłę z nieco innej perspektywy. Niezależnie zatem od tego, po który z tego rodzaju albumu sięgniesz, pozwoli Ci on zobaczyć polskiego papieża inaczej i na nowo.

Taki album to bardzo dobry pomysł na uniwersalny prezent dla osoby wierzącej, niezależnie od tego czy chodzi o osobę duchowną, czy też świecką. Karol Wojtyła/Jan Paweł II to postać ikoniczna, kultowa i znana np. ze swojej działalności oraz filozofii nie tylko w kręgach osób wierzących. Warto jednak znać gusta obdarowywanej osoby spoza kręgu Kościoła Katolickiego, zanim obdarzysz ją właśnie takim prezentem. Na liturgiczny.pl znajdziesz jednak szereg pomysłów a prezent dla wierzących, a nawet dla zdeklarowanych i zagorzałych ateistów.

Tanie albumy religijne dla dorosłych i dla dzieci

Większość spośród albumów o tematyce religijnej od liturgiczny.pl to albumy przeznaczone dla dorosłych. Jeżeli poszukujesz książek dla dzieci i młodzieży – znajdziesz je w osobnych, odpowiednich kategoriach w tej witrynie. Bez względu na to dla przedstawicieli jakiej grupy wiekowej poszukujesz albumów – z pewnością wybierzesz odpowiednie egzemplarze w sklepie Liturgicznym.

Począwszy od klasycznych modlitewników, znanych od pokoleń, brewiarzy i innych akcesoriów religijnych w formie książek, poprzez obecne tutaj różne rodzaje albumów religijnych, kalendarzy itp. - na liturgiczny.pl znajdziesz praktycznie całe spektrum religijnych publikacji, jakie dostępne są na rynku. Jeżeli szukasz albumów lub książek typowo dla najmłodszych, zwróć uwagę a te wydane w szczególnie atrakcyjnej dla dzieci formie, np. te w formie „kuferka” lub opatrzone w kolorową, wygodną rączkę książeczki.

Obok książek i albumów dla dzieci znajdziesz tutaj także ciekawe kolorowanki czy puzzle, przeznaczone głównie dla przedszkolaków. Albumy religijne i dewocjonalia w sklepie liturgiczny.pl

Obok albumów oraz akcesoriów służących do wyposażenia kościołów czy też szat liturgicznych i innych artykułów typowo dla księży, sklep Liturgiczny online oferuje także m.in.: różańce, artykuły do chrztu, płyty CD oraz audiobooki o tematyce religijnej, koszulki, kartki okolicznościowe itp. Sprawdź szeroki asortyment witryny liturgiczny.pl, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie niezależnie od tego, czy jesteś osobą głęboko wierzącą i praktykującą na co dzień, czy też może interesują Cię po prostu ciekawe, nowoczesne gadżety związane bezpośrednio albo wręcz całkiem niezwiązane z tą tematyką.

Oprócz tanich albumów religijnych, kubeczków czy koszulek pośród bardziej uniwersalnych niż chociażby religijne obrazy czy różańce produktów, w tej witrynie dostępna jest również srebrna biżuteria: zarówno nawiązująca do religijnej symboliki, jak o symbolice neutralnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium