W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Pamiątki I Komunii Świętej

Pamiątki I Komunii Świętej

  • promocja

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Wraz z nadejściem coraz cieplejszych, majowych dni, nadchodzi również czas ostatnich przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej. To wydarzenie jest niezwykle ważne nie tylko dla samych dzieci, ale również dla ich rodziców. Sklep Liturgiczny.pl pomoże Ci przygotować swoją pociechę do ceremonii Pierwszej Komunii Świętej. Posiadamy kompleksowy asortyment dewocjonaliów oraz akcesoriów adresowanych do dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do komunii. Dostępne w naszej ofercie produkty odznaczają się wysoką jakością i są wykonane z troską o detale, dzięki czemu stanowią niezastąpione pamiątki z ceremonii.

Pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnej – co wybrać?

W ceremonii Pierwszej Komunii Świętej uczestniczą nie tylko rodzice, ale również dziadkowie i chrzestni dziecka, którzy na tą okazję sprawiają swojemu chrześniakowi wspaniałe pamiątki oraz prezenty komunijne.

Jaka pamiątka Komunii Świętej od Chrzestnej będzie najlepszym pomysłem? Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie liturgicznym nie zabrakło wielu ciekawych propozycji, które podkreślą wyjątkowe znaczenie całego wydarzenia. Pięknie zaprojektowane albumy i ramki do zdjęć pierwszokomunijnych, obrazy pamiątkowe, ręcznie wykonane ikony, gry o tematyce religijnej, a także ilustrowane Pisma Święte stanowią wspaniale pamiątki, które dziecko będzie mogło zachować na całe życie.

Najlepsze pamiątki komunijne dla chłopca i dla dziewczynki

Sklep Liturgiczny.pl przykłada wagę do tego, aby zapewnić swoim Klientom rozbudowaną ofertę dopasowaną do określonych i dokładnie sprecyzowanych oczekiwań. U nas znajdziesz eleganckie i starannie wykonane pamiątki komunijne dla chłopca, jak również dla dziewczynki. Przepiękne obrazki pamiątkowe z możliwością postawienia lub powieszenia na ścianie ozdobią pokój dziecka i będą stale przypominać mu o szczególnym wydarzeniu, jakim była jego Pierwsza Komunia Święta. W naszym asortymencie dostępne są również

Przygotowując przyjęcie dla rodziny z okazji Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka, warto przygotować również oryginalne pamiątki komunijne dla gości! W naszym sklepie możesz zamówić urocze aniołki z modeliny, a także bombonierkę z ręcznie wykonanymi cukierkami „Boże Krówki”, którymi możesz obdarować gości. To niebanalny pomysł, który z pewnością wprawi wszystkich uczestników przyjęcia w dobry humor.

Zamawiaj wyjątkowe pamiątki komunijne na Liturgiczny.pl

Pamiątka Komunii Świętej powinna wyróżniać się wysoką jakością wykonania, aby mogła zachować swoje cechy przez długie lata. Nasz sklep współpracuje z wieloma sprawdzonymi producentami oraz dostawcami. Zależy nam na tym, aby zapewnić szeroki wybór wysokogatunkowych dewocjonaliów, które zachwycają drobiazgowym wykonaniem i wspaniale podkreślają charakter takich wydarzeń jak Chrzest Święty czy Pierwsza Komunia Święta. Na Liturgiczny.pl znajdziesz pełną gamę produktów i akcesoriów o charakterze sakralnym. Naszą ofertę kierujemy do księży, biskupów, jak i dla osób świeckich, które poszukują najwyższych jakościowo dewocjonaliów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium