W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Obrazki na Pierwszą Komunię Świętą z wypisem

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość i niezapomniane przeżycie dla każdego dziecka. Tradycją stało się, iż dla upamiętnienia tego niezwykłego dnia, dzieci otrzymują od swojego katechety pamiątkowe obrazki w ramce za szkłem, z datą I Komunii Świętej oraz miejscem uroczystości, które później znajdują swoje miejsce na ścianie pokoju.

Pierwsza Komunia Święta - obrazek na ścianę

Oferujemy szeroki wybór Obrazków Pierwszokomunijnych jako wspaniałej pamiątki z wizerunkami św. Rodziny, Ostatniej Wieczerzy, a także na okresy szczególne. W naszym sklepie posiadamy obrazki dla chłopca i dla dziewczynki, zarówno w ułożeniu portretowym jak i horyzontalnym, dostępne w standardowym formacie 20x25cm oraz 19x28cm.

Obrazki komunijne w ramkach za szkłem to od lat idealna pamiątka dla dziecka, które pierwszy raz przystępuje do I Komunii Świętej. Ich różnorodny i niezwykle wyjątkowy design oraz misternie wykonane detale sprawią, że z pewnością każdy znajdzie u nas taki obrazek pierwszokomunijny, jakiego właśnie szuka. Polecamy również różańce oraz modlitewniki pierwszokomunijne.

Obrazki pierwszokomunijne w pięknych ramach

Wszystkie obrazki można zakupić samodzielnie lub w ramce w komplecie ze szkłem. Oferujemy wiele różnych rodzajów ramek: bejcowane, wykonane z drewna bezsękowego, z ozdobnymi złoceniami, lakierowane. Ramki dostępne są także w różnych odcieniach, od jasnego beżu po ciemny brąz.

Obrazki komunijne w ramkach sprzedajemy również z opcjonalnym komputerowym wypisem danych dzieci (imię, nazwisko)

oraz danych parafii i datą komunii. Dzięki temu otrzymujesz gotowy produkt, który wystarczy tylko wręczyć dziecku po uroczystości I Komunii Świętej. Jednocześnie zapewniamy najwyższą jakość wykonania wszystkich dostępnych u nas produktów oraz zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu, aby żaden obrazek nie uległ uszkodzeniu.

Zobacz pełną ofertę obrazków na I Komunię Świętą i wybierz wzór, który najbardziej Cię zachwyci! W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 603 190 513 codziennie od 9 - 17 lub o przesłanie maila na adres: sklep@liturgiczny.pl.

 

  • promocja
Obrazek pierwszokomunijny 8 Obrazek pierwszokomunijny 8
Producent: Inny
Cena: 3,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium