Nowości w Sklepie
Pulpit drewniany pod ewangeliarz SK
Pulpit drewniany pod ewangeliarz SK
4 500,00 zł
szt.
Krzyż procesyjny drewniany 23/P3
Krzyż procesyjny drewniany 23/P3
2 990,00 zł
szt.
Gadżety religijne — dlaczego warto je mieć?

Różnorodne gadżety z motywami religijnymi to świetna okazja do zamanifestowania swojej wiary i dumnego podkreślania, jak ważną częścią życia jest. Codziennie korzystamy z mnóstwa drobnych, praktycznych przedmiotów, które ułatwiają nam zwyczajne czynności. Umieszczony na nich ważny, biblijny cytat lub wizerunek świętego patrona będzie w subtelny sposób przypominał o duchowych wartościach i ciągłej obecności Boga w naszym życiu. Wśród ogromnego wyboru religijnych gadżetów każda osoba wierząca powinna znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Przy okazji będzie to doskonały wybór na prezent dla bliskich — praktyczny, a przy tym niosący za sobą pewne przesłanie. Podsuwamy kilka pomysłów na wybór idealnego gadżetu religijnego dla siebie lub bliskich osób!

Kubki z chrześcijańskimi akcentami

Kubek z ulubioną kawą czy herbatą to chyba najbardziej popularny towarzysz każdego poranka. Ten niepozorny przedmiot na tyle często przewija się w naszej codzienności, że można zadbać o to, by nie był po prostu zwyczajny, lecz by nabrał wyjątkowego znaczenia. Rozpoczęcie dnia szczególnie może umilić kubek z ważną biblijną sentencją, motywacyjnym hasłem czy wizerunkiem inspirującej postaci. Taki gadżet będzie w miły sposób przypominał codziennie o chrześcijańskich wartościach i skłaniał do chwili refleksji, a ulubiony napój może smakować w nim jeszcze lepiej. Bardzo dużą popularnością cieszą się kubki motywujące do wzrastania w wierze i rozwoju osobistego kontynuowanego każdego dnia. Religijne sentencje dodadzą otuchy również w podróży dzięki kubkom termicznym z nadrukowanymi oryginalnymi napisami. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla osoby wierzącej — właśnie znajdujesz świetne rozwiązanie! Każdemu chrześcijaninowi i chrześcijance taki upominek z pewnością sprawi mnóstwo radości, więc warto zaopatrzyć się w taki gadżet zarówno dla siebie, jak i dla bliskich.

Religijne breloki do kluczy

Kolejny praktyczny gadżet, który wpada nam w ręce każdego dnia, i poprzez który możemy wyrazić naszą wiarę. Breloki to atrybut, na który najczęściej nie zwracamy dużej uwagi — po prostu przypinamy go do swojego kompletu kluczy i tyle, jednak warto nawet w tak prostym przedmiocie zawrzeć manifest wiary. Otaczanie się drobnymi akcentami religijnymi pozwala w nienachalny sposób przypominać sobie o Bogu i o modlitwie. Brelok z wizerunkiem świętego Krzysztofa będzie na pewno trafnym wyborem dla wszystkich kierowców, którym święty patronuje. Niby drobny akcent, ale przypominający o tym, że ktoś nad nami czuwa w każdej sytuacji. Delikatne breloki z aniołkami z kolei szczególnie mogą spodobać się dzieciom, które warto od najmłodszych lat zaprzyjaźniać z tematyką religijną i pokazywać, że zwykła codzienność może być przepełniona wiarą.

Bransoletki sprzyjające modlitwie

Jeśli chcesz w prosty sposób przypominać sobie o tym, jak ważna jest modlitwa, wybierz drobny przedmiot, który to ułatwi. Z pomocą przychodzą religijne bransoletki na rękę. Szczególnie kunsztowne są te w formie różańca, wykonane z drewna lub naturalnych kamieni. Forma różańca pozwala na trzymanie go zawsze przy sobie, dzięki czemu ta wyjątkowa modlitwa również nie opuści Cię na krok. Świetnym gadżetem dla dzieci będzie z kolei bransoletka z tekstem modlitwy Aniele Boży, będącej często pierwszą modlitwą, której maluchy się uczą. Dzięki takiemu rozwiązaniu przybliżamy się do tematu wiary i Boga, a dumnie nosząc bransoletkę z modlitwą, pokazujemy, jak bardzo jest ona ważna. Bransoletki religijne to również bardzo estetyczny drobiazg, który może okazać się wspaniałym prezentem.

Zakładki do książek z motywami religijnymi

Dla miłośników czytania także znajdzie się coś w duchowym klimacie. Zakładki do książek to zawsze wygodny gadżet, który dodatkowo może umilać ich pochłanianie. Niezależnie od tego czy pasjonujesz się literaturą religijną, czy też gustujesz raczej w innych gatunkach, zakładka do książki z wizerunkiem Twojego świętego patrona lub z wydrukowaną modlitwą czy dekalogiem, będzie wspaniałym akcentem. Za każdym razem, gdy sięgasz po książkę, możesz rzucić okiem na inspirującą zakładkę. Jak widać, gadżety religijne to świetny sposób, aby zawrzeć w codziennym, zwyczajnym życiu nadzwyczajne, duchowe elementy, które będą Cię przez nie prowadzić. Nie powinny być podstawą wyrażania wiary, ale z pewnością będą świetnym tego uzupełnieniem.

W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium