W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Brelok gumowy aniołek Brelok gumowy aniołek
Producent: Inny
Cena: 4,50 zł
zobacz więcej
Brelok gumowy ryba Brelok gumowy ryba
Producent: Inny
Cena: 4,00 zł
zobacz więcej
Brelok krzyż św. Damiana Brelok krzyż św. Damiana
Producent: Polski
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brelok metalowy - aniołki Brelok metalowy - aniołki
Producent: Polski
Cena: 7,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brelok metalowy - krzyż Jerozolimski Brelok metalowy - krzyż Jerozolimski
Producent: Polski
Cena: 4,00 zł
zobacz więcej
Brelok metalowy aniołek z serduszkiem Brelok metalowy aniołek z serduszkiem
Producent: Polski
Cena: 7,00 zł
zobacz więcej
Brelok metalowy Bogu ufam Brelok metalowy Bogu ufam
Producent: Polski
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej

Breloki religijne

Jak wygląda brelok do kluczy religijnej osoby? Może przyjmować niezwykle różne formy, nawiązując oczywiście do motywów związanych z wiarą. I tak oto na co dzień towarzyszyć może Ci Twój Anioł Stróż, jak i jeden z ulubionych świętych. Ponadto oferujemy religijne breloki do kluczy w uniwersalnych wzorach, nieodnoszących się do konkretnych postaci. Wiele spośród tego typu gadżetów ma swoją indywidualną i bardzo ścisłą symbolikę, pozostałe natomiast – można traktować na przykład właśnie jako uniwersalny upominek. 

Breloczki do kluczy dla młodzieży i nie tylko

Takie breloki są bardzo praktycznym elementem codziennego życia. Dla wierzących istotne są także elementy związane z wiarą, a niewielki brelok z motywem religijnym przypomina im o stałej obecności tego, co dla nich ważne. Tuta szczególnie wymowny jest chociażby brelok z Duchem Świętym. W witrynie liturgiczny.pl znajdziesz kilka wariantów takich breloków. Wizerunek Ducha Świętego to oczywiście symboliczna Gołębica. Gołębica na tle symbolu Tau, symbolu Zbawienia, jest wybitnie wymowna. Każdy, kto obraca się w środowisku, w którym obecne i rozpoznawalne są właśnie znaki i symbole związane z wiarą chrześcijańską,w mgnieniu oka rozumie znaczenie tego niewielkiego graficznego ich przedstawienia. Jednym z najsłynniejszych symboli Chrześcijaństwa jest naturalnie ryba. Kolorowe breloczki w kształcie symbolicznej ryby, lub ryby z napisem „Jezus”, są jednocześnie wyraziste, nowoczesne i nienachalne. Te prawdopodobnie wyjątkowo spodobają się młodym ludziom, którzy nie chcą całkiem rezygnować z deklarowania swojej wiary, ale jednocześnie – nie chcą się z nią zbyt ostentacyjnie obnosić. Podobną funkcję mogą pełnić niewielkie breloki z gumy z postaciami owieczek, opatrzone napisem „Pan jest moim Pasterzem”. 

Aniołki na brelokach dla wszystkich

Te małe, wesołe postacie mogą na pierwszy rzut oka sprawiać wrażenie motywów przeznaczonych wyłącznie dla dzieci. Któż z nas nie ma jednak swojego Anioła Stróża? Chociaż najczęściej modlą się do niego właśnie małe dzieci, a wraz z upływem lat często zapominamy o tej jakże ważnej figurze, to właśnie Anioł Stróż nadal pozostaje osobistym stróżem i przewodnikiem. Tym bardziej powinny nosić go przy kluczach osoby dorosłe, aby nie zapominać o jego prowadzeniu. Anielskie breloczki występują w wersjach wybitnie przeznaczonych dla dzieci, jak i w znacznie mniej infantylnych – po prostu symbolicznych. Każdy znajdzie zatem pośród nich coś dla siebie. 

Jan Paweł II i inni

Zupełnie inaczej jest w przypadku breloków o bardzo indywidualnej symbolice. Polski papież albo Święty Krzysztof i inni święci mają swoje szczególne atrybuty. Breloki z ich podobiznami wybierane będą przez węższe grupy odbiorców. Święty Krzysztof na pewno zagości zatem przy niejednych kluczykach od samochodu,. Podobnie będzie w przypadku breloków przedstawiających Świętego Franciszka, Świętego Antoniego, albo Jezusa charakterystycznego dla objawień siostry Faustyny. Wybierz swój brelok religijny, który jest szczególnie bliski właśnie Tobie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium