W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Mój dziennik – Jelonek Mój dziennik – Jelonek
Producent: Polski
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mój dziennik – Wiewiórka Mój dziennik – Wiewiórka
Producent: Polski
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejka Różaniec Naklejka Różaniec
Producent: Polski
Cena: 9,00 zł
zestaw
zobacz więcej
Notatnik  LUX - granat Notatnik LUX - granat
Producent: Polski
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Notatnik LUX - kwiat Notatnik LUX - kwiat
Producent: Polski
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Notatnik LUX róża Notatnik LUX róża
Producent: Polski
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej

Notatniki religijne

W domu, w biurze czy w szkole nie przestaje się być wiernym Kościoła. Drobne przedmioty, nawet te użytkowe, mogą zatem być opatrzone symbolami związanymi z wiarą. W tym przypadku chodzi o poręczne i wygodne notatniki na przykład z wizerunkami Świętych. To nie jedyne akcesoria, jakie znajdziecie w sklepie liturgiczny.pl, które nie są klasycznymi dewocjonaliami, typu medalik z Matką Boską czy różaniec. Oprócz notesów możecie zaopatrzyć się między innymi w takie drobiazgi jak:

  • smycze do kluczy
  • opatrzone religijnymi symbolami podkładki pod komputerowe myszki
  • zegary ścienne
  • i szereg innych

Religijne notesy, podobnie jak pozostałe wymienione rodzaje akcesoriów codziennego użytku z takimi motywami, przypominają o najważniejszych w życiu osoby wierzącej wartościach, które nie są powszechnie podkreślane w otoczeniu nowoczesnego biura, domu czy na ulicach. Dzięki takim drobiazgom nie trzeba epatować innych w krzykliwy sposób swoją wiarą, oraz światopoglądem, ale pamięta się o tym, co ważne i co umyka w codziennych sytuacjach. 

Notesy biurkowe z sentencjami

Sentencja to krótkie, zwięzłe, ale dające wiele do myślenia stwierdzenie. Mogą to być na przykład cytaty ze słynnych osób, również tych, które mają duże znaczenie dla Kościoła. Oprócz nich – najczęściej są to cytaty z Biblii. Wygodne notatniki na biurko w stojakach pełnych kartek ozdobione zostały dodatkowo postaciami konkretnych Księży i Biskupów a także Pana Jezusa oraz Matki Bożej. Te ostatnie, opatrzone choćby napisem Fatima, nie wymagają raczej dodatkowych dopisków w postaci sentencji. Obok Matki Boskiej na notatnikach religijnych dostępnych w witrynie liturgiczny.pl widnieją między innymi: Kardynał Stefan Wyszyński oraz Papież Święty Jan Paweł II. Oprócz tych praktycznych notesów w stojakach możesz wybrać także zestaw prezentowy z napisem „Bóg Cię kocha”. Chociaż nie ulega to wątpliwości, nawet najbardziej oddanym Mu wiernym zdarzają się momenty i krótkie chwile zwątpienia. A notes czy brelok z tą właśnie treścią podnoszą na duchu każdego dnia. 

Klasyczne notatniki religijne

Notatniki biurkowe oraz prezentowe to bardzo atrakcyjne wizualnie notesy. Tymczasem w większości sytuacji, w jakich korzystamy z takiego rodzaju akcesoriów, liczy się przede wszystkim ich funkcjonalność. Naturalnie notatniki biurkowe, z których wygodnie wyciąga się małe karteczki do szybkiego zanotowania ważnych informacji są bardzo praktyczne. Nie sprawdzą się jednak jako notesy podręczne, mobline. W takim przypadku warto sięgnąć po notatniki religijne w sztywnych okładkach, dodatkowo zabezpieczane gumką. Notesy z gładkimi okładkami w popularnych i uniwersalnych kolorach, takich jak choćby:

  • czarnym
  • czerwonym
  • niebieskim

Te ostatnie znacznie częściej niż sentencja opatrzone są po prostu religijnym logo w kształcie krzyża, ryby i w innych. Praktycznym rozwiązaniem są również notatniki kołowe, na spirali, z atrakcyjnymi okładkami, w formacie A5. To także notesy opatrzone cytatami z Biblii, które prowadzą wiernych każdego dnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium