W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Smycz krótka - św. Krzysztof Smycz krótka - św. Krzysztof
Producent: Polski
Cena: 6,00 zł
szt.
zobacz więcej
Smycz krótka - Zgoda buduje Smycz krótka - Zgoda buduje
Producent: Polski
Cena: 5,00 zł
szt.
zobacz więcej
Smycz krótka Bóg jest dobry Smycz krótka Bóg jest dobry
Producent: Inny
Cena: 5,00 zł
szt.
zobacz więcej
Smycz długa - ryba Smycz długa - ryba
Producent: Polski
Cena: 8,00 zł
szt.
zobacz więcej
Smycz krótka - rybka 3d Smycz krótka - rybka 3d
Producent: Polski
Cena: 5,00 zł
szt.
zobacz więcej

Smycze do kluczy

Breloki czy też praktyczne tasiemki typu smycz nosisz na co dzień. Takie funkcjonalne drobiazgi często opatrzone są reklamowymi napisami albo logo firm, jednak można przecież wybrać akcesorium o nieco innym charakterze. Nie wszystko musi kojarzyć się przecież z agresywnym marketingiem, wręcz przeciwnie – napis nawiązujący do Twoich wartości, jakimi kierujesz bądź pragniesz kierować się w życiu widywany przy każdej okazji, kiedy sięgasz po swoje klucze, prawdopodobnie tylko umocni Cię w Twoich postanowieniach! 

Smycze z religijnymi napisami

Wśród licznych gadżetów dostępnych na liturgiczny.pl znajdziesz między innymi te z typowo religijnymi napisami, jak na przykład: „Służcie Panu z weselem!” czy też „W Bogu moja nadzieja.”. Oprócz napisów skierowanych do świeckich wyznawców Pana Jezusa na liturgiczny.pl znajdują się również akcesoria przeznaczone szczególnie dla osób duchownych. W końcu Twój proboszcz także nie obejdzie się bez kluczy. Ba, może potrzebować ich nawet więcej kompletów, niż przeciętny Kowalski, w końcu nosi ze sobą klucze: na plebanię, do zakrystii, do różnych pomieszczeń czy też całych budynków na terenie wokół kościoła czy nawet, nierzadko, w całej parafii. Dla księdza idealna będzie zatem smycz do kluczy z napisem: „Paś owce moje.”. Smycze z religijnymi napisami to jedynie część szerokiej ich oferty w naszym internetowym sklepie. To drobne upominki dla księży, zakonnic i innych duchownych osób oraz wszystkich zdeklarowanych Chrześcijan. Występują w dwóch zasadniczych wariantach, jako krótkie oraz długie. Ich krótkie wersje pełnią raczej funkcję krótkiego breloka, gdyż trudno w charakterystyczny sposób zawiesić je na szyi, jednak są bardzo wygodne wszędzie tam, gdzie ich stałe miejsce jest na niewielkim wieszaku. 

Zawieszka długa czy krótka?

Takie zawieszki w zależności od swojej długości pełnią zatem trochę inne funkcje, jednak właśnie dzięki temu zróżnicowaniu są one tak wygodne. Kluczy i kluczyków w obszernym i pełnym różnego typu zakamarków budynku jakim jest kościół bywa potrzebnych naprawdę dużo. Ponadto – w naszych mieszkaniach, domach, budynkach gospodarczych także nie wystarcza jeden komplet. Każdy posiada przecież co najmniej jedne klucze do mieszkania, do tego – osobne klucze do piwnicy czy na strych w bloku. Właściciele wolnostojących domów zazwyczaj osobno mają klucze do różnego typu schowków czy komórek w ogrodzie, zamykanych na kłódkę. W przypadku takich dodatkowych, nieużywanych na co dzień kluczy najczęściej przydaje się zawieszka krótka, na której kluczyk wisi sobie przez większość czasu na kołku albo w specjalnie do tego przeznaczonej praktycznej szafeczce na klucze. 

Dla pozytywnie nastawionych

Nie jesteś osobą wierzącą, ale optymizm to Twoje drugie imię? W sklepie liturgiczny.pl znajdziesz zawieszki z uniwersalnymi hasłami, jak na przykład: „Jutro będzie lepiej.” (co przecież nie wyklucza dobrego samopoczucia już dzisiaj), albo „Zgoda buduje”. Oprócz tego polecamy także model z owieczką-supermenką „Prosto do celu” i wiele, wiele innych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium