W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Figurki Jana Pawła II - ważny symbol w domu każdego polskiego katolika

Figurki Jana Pawła II są dla nas, i z pewnością nie tylko nas, bardzo ważne. Papież nie tylko pełnił najwyższą funkcję w Kościele, ale przede wszystkim był symbolem wiary oraz nadziei dla wielu pokoleń Polaków. Jego wybór na Stolicę Piotrową miał bardzo duży wpływ na sytuację polityczną oraz upadek komunizmu. Papież nigdy nie zapomniał też o naszym kraju, wielokrotnie przyjeżdżając do Polski na pielgrzymki, zapoczątkował też tradycję Światowych Dni Młodzieży, które odbywają się do dzisiaj - corocznie, od 1986 roku! Warto też pamiętać o tym, że 27 kwietnia 2014 Karol Wojtyła został ogłoszony świętym, stając się patronem rodzin. Figurka Jana Pawła 2 to nie tylko dobry wybór do domu, ale też do przydrożnych kaplic, które są tak charakterystyczne dla polskiego krajobrazu. W sklepie Liturgiczny.pl znajdziesz szeroki wybór różnych opcji. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu wykonanych z prawdziwą precyzją oraz uwielbieniem produktów!

Czy figurki Jana Pawła 2 to dobry pomysł na prezent?

Jest wiele okazji w życiu religijnym, kiedy warto przemyśleć sprezentowanie bliskiej osobie figurki Jana Pawła II. Z pewnością docenią go rodzice oraz dziadkowie, na przykład z okazji rocznicy ślubu czy urodzin. Jako patron rodzin, Jan Paweł II na pewno będzie opiekował się domostwem oraz wszystkimi członkami familii. Nie musi to być też podarunek związany z jakąkolwiek okazją - warto przecież pokazać bliskim, że się o nich myśli i dba, nawet jeśli nie wymaga tego ważna uroczystość. Jeśli natomiast zostałeś zaproszony na ślub, z pewnością głowisz się, jaką wyjątkową pamiątką obdarować państwa młodych. Figurki Jana Pawła z pewnością będą dobrym wyborem - Ojciec Święty wiele pisał o małżeństwie, nowożeńcy otrzymają więc najlepsze duchowe wsparcie na nowej drodze życia. Innym bardzo istotnym sakramentem w życiu człowieka jest chrzest. Młody człowiek, który otrzyma taki prezent, z pewnością od najmłodszych lat będzie w swoim sercu utrwalał wiarę oraz miłość do bliźnich.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów figurki Jana Pawła - zapraszamy do sklepu Liturgiczny.pl!

Oferowane przez nas figurki Jana Pawła wykonane są z żywicy, co zapewnia im wysoką odporność na zniszczenia. Dzięki temu mogą być stawiane nie tylko w domu, ale też na zewnątrz, np. w kapliczkach czy na cmentarzach. Żywica jest bardzo cenionym przez artystów materiałem, ze względu na jej unikalne właściwości. Wystarczy bowiem stworzyć profesjonalną formę, do której wlewa się płynny produkt, zachowujący nawet najdrobniejsze szczegóły. Po ostygnięciu figurki Jana Pawła II można pomalować jednokolorową warstwą lub nanieść na nie wiele elementów za pomocą farby, dzięki którym wizerunek będzie obfitował w różnorodne detale. Sklep Liturgiczny.pl działa w Kielcach, przesyłki dostarczamy jednak na terenie całej Polski. Zapewniamy bezpieczne zakupy w korzystnych cenach, dzięki czemu Klienci pozytywnie oceniają naszą działalność. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o danym produkcie? Zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium