W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Figury błogosławionych i świętych

Figura św. Florian do powieszenia / SI Figura św. Florian do powieszenia / SI
Producent: Polski
Cena: 1 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura św. Jana Nepomucena - Si 638 Figura św. Jana Nepomucena - Si 638
Producent: Polski
Cena: 2 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura Święty Jan Paweł II H160 Figura Święty Jan Paweł II H160
Producent: WBC
Cena: 130,00 zł
zobacz więcej
Figura z żywicy Św. Józef 130 cm Figura z żywicy Św. Józef 130 cm
Producent: Polski
Cena: 3 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
Figura żywiczna Święty Franciszek H094 Figura żywiczna Święty Franciszek H094
Producent: WBC
Cena: 170,00 zł
zobacz więcej

Figury błogosławionych i świętych

Dysponujemy szeroką ofertą wspaniale i drobiazgowo wykonanych figurek przedstawiających znane osoby błogosławione i święte. W skład naszego asortymentu wchodzi figura żywiczna ręcznie malowana Święty Krzysztof, Święty Józef, Święty Jan Paweł II, Święty Maksymilian Kolbe, Święta Barbara, a także figury wielu innych świętych i błogosławionych, którzy cieszą się wyjątkowym szacunkiem i uznaniem wśród chrześcijan.

Figura żywiczna święty – niezwykły prezent dla bliskiej osoby

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni prezent i sprawić przyjemność osobie wierzącej? Figura żywiczna ręcznie malowana to trafiony pomysł na prezent dla osób o głębokiej wierze. Do produkcji prezentowanych figur została użyta utwardzana żywica, czyli tzw. polyresin, która wyróżnia się odpornością na czynniki zewnętrzne. Figury są ręcznie malowane z wyjątkową dbałością o detale, dzięki czemu każda jest unikalna i niepowtarzalna.

Oprócz figur żywicznych, w ofercie naszego sklepu proponujemy również figury wykonane z drewna oraz specjalnej masy plastycznej. Figury dostępne są w różnych wielkościach, począwszy od małych figurek do postawienia na półce, aż po duże figury o naturalnych wymiarach. Dzięki użyciu wysokiej jakości farb o barwnych kolorach oraz kunsztownemu wykonaniu, produkty te już na pierwszy rzut oka wywołują niemałe wrażenie.

Szeroki wybór figur świętych i błogosławionych

Dołożyliśmy starań, aby zapewnić naszym Klientom bogaty i zróżnicowany asortyment dewocjonaliów oraz innych produktów o charakterze religijnym. W tym dziale dostępny jest duży wybór figur przedstawiających różnych świętych. Znalazły się wśród nich dobrze rozpoznawalne, jak i mniej znane osoby, które w różny sposób utrwaliły się w historii chrześcijaństwa. Piękna, ręcznie malowana figura żywiczna Święty Antoni, Święta Elżbieta, Święta Faustyna czy Święty Florian będą wspaniale zdobił każdy kościół, sanktuarium, kaplicę oraz inne miejsce o charakterze religijnym. Wyróżniającą cechą tych niezwykłych dzieł jest staranność wykonania, dzięki czemu postacie wyglądają bardzo naturalnie.

W przypadku kiedy figury są przeznaczone na zewnątrz, najbezpieczniej wybrać te, które zostały wykonane z białej masy żywicznej i nie są pomalowane. W ten sposób można uniknąć blednięcia oraz złuszczania farby wskutek działania czynników atmosferycznych.

Pięknie wykonane figury polskiej produkcji

Prezentowane w naszym sklepie figury żywiczne i drewniane powstały w Polsce, a ich kunsztowne wykonanie jest zasługą profesjonalnych artystów. Dzięki użyciu trwałych i odpowiednio przygotowanych materiałów, produkty te wspaniale się prezentują przez wiele lat.

Liturgiczny.pl zapewnia zróżnicowaną i wyjątkowo rozbudowaną ofertę artykułów liturgicznych oraz dewocjonaliów, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i długoletnią trwałością. Owocem współpracy z najlepszymi producentami z Polski, jak i z zagranicy jest wyselekcjonowany asortyment, który dopasuje się do oczekiwań szerokiego grona odbiorców. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium