W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Aniołki figurki sklep

Postaci aniołów występują nie tylko we wierzeniach chrześcijańskich. To z tym obszarem są jednak najbardziej kojarzone i zarówno w kościołach jak i w domach ich motywy pojawiają się wyjątkowo często. W przeciwieństwie do poszczególnych Świętych, patronów w bardzo różnych dziedzinach, Aniołowie Stróże, Archaniołowie i inne anioły są tymi, do których zwracamy się niezależnie od spraw, które nas trapią. Faktycznie, Archaniołowie mają przypisane do siebie pewne „kompetencje”, jak na przykład Archanioł Michał, w którego gestii leżeć ma między innymi zwalczanie ciemnych mocy, niemniej – są to kwestie o wiele mniej ścisłe, niż w przypadku Świętych i Błogosławionych, a to właśnie aniołom powierzać można swoje codzienne troski. Z pewnością dlatego figury świętych z drewna albo z innych materiałów występują o wiele rzadziej w naszym otoczeniu, niż te przedstawiające wizerunki aniołów.

Anioł z drewna klęczący 44D Anioł z drewna klęczący 44D
Producent: Polski
Cena: 350,00 zł
zobacz więcej
Figura żywiczna - Anioł z lisem Figura żywiczna - Anioł z lisem
Cena: 145,00 zł 215,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Anioł - figurka dekoracyjna Anioł - figurka dekoracyjna
Producent: Polski
Cena: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł 100 cm Anioł 100 cm
Producent: Polski
Cena: 2 300,00 zł
zobacz więcej
Anioł 110 cm Anioł 110 cm
Producent: Polski
Cena: 1 900,00 zł
zobacz więcej
Anioł 140 cm Anioł 140 cm
Producent: Polski
Cena: 3 400,00 zł
zobacz więcej
Anioł 65 cm Anioł 65 cm
Producent: Polski
Cena: 800,00 zł
zobacz więcej
Anioł duży drewniany z bursztynem Anioł duży drewniany z bursztynem
Producent: Polski
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Anioł figurka malowana Anioł figurka malowana
Producent: Polski
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Aniołek dla dzieci w kolorze białym Aniołek dla dzieci w kolorze białym
Cena: 8,00 zł
zobacz więcej

Rozanieleni

Tacy właśnie jesteśmy, mogąc zaoferować naszym klientom między innymi miniaturowe jak i całkiem pokaźne figury różnych aniołów i aniołków. Począwszy od niewielkich figurek dla dzieci, prezentujących uśmiechnięte aniołki z modeliny z różnymi symbolami. Nietrudno odgadnąć co oznacza trzymany przez jednego z nich biały gołąbek, a co – komunikant z chrystogramem, czyli symbolem IHS, dzierżony przez drugiego z nich. Niewątpliwie najbardziej lubianym, ponieważ najbliższym sercom najmłodszych aniołem jest Anioł Stróż. Maluchy często modlitwy „Aniele Boży Stróżu mój” uczą się jako pierwszej. W związku z tym czują jego obecność niemal namacalnie i zanim pojmą ideę jeszcze bardziej abstrakcyjnych dla nich wówczas bytów bądź postaci – właśnie Anioł Stróż towarzyszy im w ich pierwszych typowo religijnych doświadczeniach. Sklep liturgiczny.pl to naturalnie także sklep z Aniołami Stróżami! Nasze figurki przedstawiające te ważne dla każdego, niezależnie od wieku, istoty, oferuje je w dwóch wersjach: dla chłopców i dla dziewczynek. Te figurki, mające zaledwie 20 cm wysokości, każde dziecko z łatwością może ustawić tam, gdzie tylko chce. Ze względu na niewielkie rozmiary może je również zabierać ze sobą kiedy wyjeżdża. Postaci aniołów na figurkach przedstawiane są na bardzo różne sposoby. Sklep liturgiczny.pl zadbał zatem, aby mogli Państwo wybierać wśród figurek aniołów bardzo realistycznych, z wyraźnie zaznaczonymi rysami, brwiami i innymi detalami. Na tych, którzy wolą klasykę, czekają charakterystyczne dla barokowego stylu pucołowate putta, w różnych pozach oraz konfiguracjach. Ponadto – polecamy także figurki symboliczne, gdzie jedynie zarys kształtów wskazuje na to, że chodzi o anioła.

Figurki i figury

Niewielkie figurki są naturalnie zamawiane o wiele częściej. W witrynie liturgiczny.pl dostępne są także duże, ponad metrowe figury aniołów. Te ostatnie rzadko znajdują miejsce w prywatnych domach, jednocześnie jak najbardziej przeznaczone są do uświetniania kościołów, kapliczek itp. Takie anioły, gładkie lub malowane, pojawiają się również między innymi na nagrobkach. Ich ostateczne przeznaczenie nie zależy jednak od nas, ale od kupujących. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium