W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

puszka liturgiczna, puszki liturgiczne, puszki na komunikanty, puszka mszalna

Puszka złocona B003a Puszka złocona B003a
Producent: Inny
Cena: 1 400,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puszka pod dwiema postaciami S/795 Puszka pod dwiema postaciami S/795
Producent: Włoski
Cena: 1 550,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puszka liturgiczna złocona S-201 Puszka liturgiczna złocona S-201
Producent: Polski
Cena: 2 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puszka liturgiczna złocona S-200 Puszka liturgiczna złocona S-200
Producent: Polski
Cena: 2 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet turystyczny 226 Komplet turystyczny 226
Producent: Polski
Cena: 1 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mała puszka liturgiczna  S/378 Mała puszka liturgiczna S/378
Producent: Włoski
Cena: 750,00 zł
zobacz więcej
Potrójna puszka do koncelebry złocona S/392 Potrójna puszka do koncelebry złocona S/392
Producent: Włoski
Cena: 1 000,00 zł
zobacz więcej
Puszka 544 na komunikanty duża Puszka 544 na komunikanty duża
Producent: Polski
Cena: 1 850,00 zł
zobacz więcej
Puszka barokowa s/61N Puszka barokowa s/61N
Cena: 2 600,00 zł
zobacz więcej
Puszka gotycka na komunikanty S/61 Puszka gotycka na komunikanty S/61
Producent: Włoski
Cena: 2 600,00 zł
zobacz więcej
Puszka liturgiczna 318 Puszka liturgiczna 318
Producent: Polski
Cena: 1 995,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puszka liturgiczna 575 Puszka liturgiczna 575
Producent: Polski
Cena: 460,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puszka liturgiczna 576 Puszka liturgiczna 576
Producent: Polski
Cena: 555,00 zł
zobacz więcej

Puszka mszalna to metalowe naczynie, które służy do przechowywania komunikantów i rozdawania komunii przez kapłana podczas mszy. Kielich do przechowywania hostii składa się ze stopy, trzonu, czaszy i pokrywy. Wszystkie jego części mogą być dodatkowo zdobione. Puszki liturgiczne w naszej ofercie są mosiężne, mają posrebrzane, pozłacane i wysadzane kamieniami lub kryształkami w różnych kolorach elementy. Niektóre z naczyń do przechowywania hostii i komunikantów można dodatkowo ozdobić lub wygrawerować na stopce, wieczku lub czaszy. Jest to znakomity dodatek dla daru ołtarza lub upamiętnienie wydarzenia, lub ofiarodawcy. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szeroką ofertą.

Dobrej jakości kielich do przechowywania komunikantów

Oferta sklepu internetowego liturgiczny.pl posiada bogaty asortyment akcesoriów stosowanych w kościele, świątyniach i parafiach. W asortymencie firmy znajdują się między innymi puszki liturgiczne. Każdy kielich do przechowywania komunikantów posiada ozdobną przykrywkę. Puszki liturgiczne są wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, przez co można z nich korzystać przez wiele lat, bo nie będą odznaczać się żadnymi śladami zużycia czy zniszczenia. Na naszej stronie można znaleźć je w wielu wariantach, rozmiarach i wzorach. Dzięki szerokiej ofercie każdy znajdzie najwłaściwsze rozwiązanie dopasowane do swoich oczekiwań i potrzeb. W naszym sklepie znajdują się wyjątkowe puszki liturgiczne – złocone 24-karatowym złotem, srebrzone, ozdobione rubinami i innymi zdobieniami oraz z możliwością wykonania grawera, dlatego warto zapoznać się ze wszystkimi przedmiotami z naszej oferty i wybrać najodpowiedniejszy kielich do przechowywania komunikantów dla swojej parafii.

Puszka na komunikanty, czyli naczynie na konsekrowane komunikanty

Puszka mszalna to metalowe naczynie używane podczas mszy świętej. Jej zadaniem jest przechowywanie komunikantów. Korzysta się z niej podczas rozdawania komunii. Naczynie do przechowywania hostii i komunikantów może mieć przeróżny wygląd – jego formą może być prosty kielich z wieczkiem lub małe naczynie. Istotne jest, aby puszka mszalna była stworzona z solidnych i odpornych na korozję materiałów. Zaletą jest też, jak produkt ten jest pozłacany. Jest to naczynie, które stanowi niezbędny element podczas mszy świętej, a jego estetykę i kunszt doceni każdy wierny.

Puszki liturgiczne – szeroki wybór kształtów, rozmiarów i zdobień 

Szeroka gama puszek mszalnych w naszym sklepie umożliwia każdemu klientowi dobór najwłaściwszego produktu do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Wyboru puszki można dokonać poprzez wybranie jej wysokości, pojemności, średnicy czaszy, formy oraz koloru i zdobienia. Każde naczynie do przechowywania hostii i komunikantów ze sklepu liturgiczny.pl jest tak stworzone, aby udzielanie z niego komunii wiernym było bezproblemowe i z zachowaniem bezpieczeństwa Ciała Pańskiego. 

Naczynie do przechowywania hostii i komunikantów

Puszka liturgiczna przekształciła się z kielichów liturgicznych. Znany dzisiaj kształt zamykanego pucharu pochodzi z epoki baroku. Puszka na komunikanty, nazywana z łaciny cyborium, ma od kielichów większą czaszę. Z uwagi na to, że jest to jedno z niezbędnych naczyń wykorzystywanych w czasie mszy i po niej – jest wtedy wstawiana do tabernakulum, musi być ono stworzone ze szlachetnych materiałów. 

Puszki na komunikanty sklepu liturgiczny.pl dopełnią nadzwyczajną atmosferę w świątyni i umożliwią odpowiednie przechowywanie Najświętszych Postaci. Nasze puszki cechują się wygodną zamykaną formą, co ułatwia korzystanie z nich z dbałością o zasady bezpieczeństwa. Różnorodne modele doskonale wkomponowują się w wiele stylów aranżacji wnętrz kościołów – klasyczne, gotyckie, drewniane, tradycyjne i nowoczesne. 

Elegancka i klasyczna puszka mszalna

Funkcje puszki na komunikanty decydują o tym, że powinna ona być stworzona ze szlachetnych materiałów. Nasza firma gwarantuje mosiężne produkty, które są dodatkowo pozłacane, co sprawia, że ich wygląd jest bardzo elegancki, a jednocześnie z łatwością dopasuje się do pozostałych naczyń i elementów wyposażenia świątyni. 

W naszej ofercie znajdą Państwo puszki mszalne z niezwykłymi zdobieniami na pokrywie i podstawie. Takie elementy sprawiają, że dany produkt jest oryginalny i nieszablonowy.

Posiadamy klasyczne modele z delikatnymi krzyżami na pokrywie, ale także puszki posiadające w podstawie cztery anioły ręcznie wykonane czy motywy liści winogron.

Starannie wykonana puszka liturgiczna

Kielich do przechowywania komunikantów ze sklepu liturgiczny.pl to produkt wysokiej jakości, który odznacza się ogromną solidnością i został stworzony z dbałością o każdy szczegół. Na naszej stronie znajdują się ręcznie robione puszki. Taka puszka liturgiczna znakomicie oddaje wagę wydarzenia i stanowi bardzo dobą ochronę dla Ciała Pańskiego. Puszka na komunikanty jest stworzona za pomocą sprawdzonych rozwiązań, co także przekłada się na jej trwałość, solidność i piękną prezencję – godną funkcji, jaką pełni podczas obrzędów religijnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium