W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Monstrancje i kustodia oferowane przez producenta w sklepie internetowym to najwyższej jakości monstrancje złocone 24-karatowym złotem, najlepszych producentów. Oferujemy monstrancje do kościołów a także kustodia i melchizedeki. Wszystkie produkty posiadają 24 miesięczną gwarancję jakości produktu.

Kustodium 107 Kustodium 107
Producent: Polski
Cena: 1 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kustodium pozłacane 005 Kustodium pozłacane 005
Producent: Polski
Cena: 1 850,00 zł
szt.
zobacz więcej
Monstrancja z kamieniami / BH 008 Monstrancja z kamieniami / BH 008
Producent: Polski
Cena: 4 350,00 zł
zobacz więcej
Monstrancja złocona 56cm D/0158 Monstrancja złocona 56cm D/0158
Producent: Polski
Cena: 4 500,00 zł
zobacz więcej
Monstrancja z rubinami D/0157 Monstrancja z rubinami D/0157
Producent: Polski
Cena: 5 700,00 zł
zobacz więcej
Monstrancja pozłacana 433 Monstrancja pozłacana 433
Producent: Polski
Cena: 6 200,00 zł
zobacz więcej
Bogato zdobiona monstrancja S-162 Bogato zdobiona monstrancja S-162
Producent: Polski
Cena: 8 900,00 zł
zobacz więcej
Kustodium - monstrancja Art. 369 Kustodium - monstrancja Art. 369
Producent: Włoski
Cena: 790,00 zł
zobacz więcej
 Monstrancja  S/206L Monstrancja S/206L
Producent: Włoski
Cena: 415,00 zł
zobacz więcej
Kustodium 108 Kustodium 108
Producent: Polski
Cena: 1 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kustodium gotyckie PB/0501 Kustodium gotyckie PB/0501
Producent: Polski
Cena: 3 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kustodium na dużą hostię PB/0503 Kustodium na dużą hostię PB/0503
Producent: Polski
Cena: 2 750,00 zł
szt.
zobacz więcej

Monstracje i kustodia

Podczas nabożeństw, adoracji, a także na procesjach, naczyniem liturgicznym służącym do przechowywania konsekrowanej Hostii jest monstracja. Najczęściej ma ona bardzo dekoracyjną formę, która podkreśla jej wyjątkowe przeznaczenie. W sklepie Liturgiczny.pl prezentujemy pięknie zdobione monstracje i kustodia, które umożliwią odpowiednie przechowywanie oraz prezentowanie Najświętszego Sakramentu w trakcie liturgii, adoracji oraz procesji.

Monstracje złocone i srebrzone

Piękna monstracja stanowi jeden z istotnych elementów, których nie może zabraknąć na żadnej liturgii. Z uwagi na wyjątkową rolę, jaką pełni podczas każdego nabożeństwa, monstracja z reguły jest bogato zdobiona i wykonana z wysokiej jakości materiałów. W celu nadania reprezentacyjnego i eleganckiego wyglądu oraz trwałości, monstracje zwykle są pozłacane lub srebrzone.

Ofertę sklepu Liturgiczny.pl tworzą monstracje w wielu formach oraz stylach. Znajdziesz wśród nich zarówno naczynia liturgiczne o uproszczonym wzornictwie i subtelnych zdobieniach, jak i monstracje o wyjątkowo bogatym charakterze i kunsztownie wykonanych detalach. Niezwykle efektownie prezentuje się monstracja pozłacana z elementami srebrzonymi, które nadają całości wyjątkowo elegancji charakter.

Kustodia do konsekrowanej Hostii

W tym dziale przedstawiamy również eleganckie kustodia, które służą do przechowywania w tabernakulum konsekrowanego Najświętszego Sakramentu. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości kustodium pozłacane, które idealnie spełni swoje zadanie i będzie służyło przez wiele lat. Prezentowane w naszej ofercie kustodia to naczynia liturgiczne wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Kustodium złocone to kolejne ważne akcesorium, które pełni szczególną rolę w każdej chrześcijańskiej świątyni.

Akcesoria do czyszczenia naczyń liturgicznych

W naszej ofercie znalazły się również praktyczne chusteczki stworzone z myślą o dokładnym czyszczeniu metali szlachetnych – złota, srebra, miedzi oraz jej stopów. Dzięki specjalnej impregnowanej tkaninie, czyszczone powierzchnie zyskują naturalny blask. Co ważne, chusteczki nadają się do wielokrotnego użytku. Z ich pomocą można skutecznie wyczyścić złotą biżuterię, jak również naczynia liturgiczne takie jak kustodium czy monstracja złocona.

Wysokiej jakości artykuły liturgiczne i dewocjonalia

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie artykuły oraz akcesoria, które są niezbędne podczas nabożeństw. Przykładamy wagę do jakości oferowanych produktów, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami z Polski, jak również z zagranicy.

Sklep Liturgiczny.pl kieruje swoją ofertę do księży, zakonników i zakonnic, a także osób świeckich. Dbamy o to, aby zapewniać naszym Klientom zróżnicowany asortyment obejmujący między innymi wysokiej jakości naczynia liturgiczne, biżuterię z motywami religijnymi, artykuły komunijne oraz dewocjonalia. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i zamawiaj produkty o charakterze religijnym szybko i wygodnie w sklepie online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium