W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Serduszko ażurowe ze złota próba 585 Serduszko ażurowe ze złota próba 585
Producent: Polski
Cena: 403,20 zł
zobacz więcej
Złoty medalik serduszko Złoty medalik serduszko
Producent: Polski
Cena: 239,00 zł
zobacz więcej
Serduszko ze złota z krzyżykiem 25798 Serduszko ze złota z krzyżykiem 25798
Producent: Polski
Cena: 340,00 zł
zobacz więcej
Zawieszka ze złota Aniołek Zawieszka ze złota Aniołek
Producent: Polski
Cena: 187,20 zł
zobacz więcej
Złota zawieszka serce Złota zawieszka serce
Producent: Polski
Cena: 220,00 zł
szt.
zobacz więcej
Złota zawieszka, serduszko, ciekawy wzór Złota zawieszka, serduszko, ciekawy wzór
Producent: Inny
Cena: 320,00 zł
zobacz więcej
Złote serduszko 40289 Złote serduszko 40289
Producent: Polski
Cena: 286,80 zł
zobacz więcej

Złote zawieszki dla Katolików i dekoracyjne

Wisiorki z symbolami religijnymi na łańcuszkach, obok tradycyjnych medalików na szyję są najchętniej wybierane przez osoby wierzące. Ponadto – zawieszki w różnych kształtach, np. serduszka labo aniołka przykuwają również uwagę osób niewierzących jako dekoracyjny detal i po prostu – element codziennej stylizacji. Niezależnie od tego jaka jest Twoja motywacja do noszenia tego rodzaju ozdób, warto postawić na te wykonane precyzyjnie i solidnie, z najwyższej jakości surowców.

Złote zawieszki religijne

Zawieszka tego rodzaju może przedstawiać motyw bardzo jednoznaczny, albo w sposób skromny i nieco bardziej dyskretny, choć nie budzący wątpliwości, przedstawiać swoją religijną treść. Przykładem modelu zawieszki ostatnio wspomnianego typu jest np. zawieszka przedstawiająca złote serduszko, w którego ramie mieści się subtelny, niewielki krzyżyk. Zawieszki w kształcie serca to jedne z najliczniej występujących w ofercie sklepu online liturgiczny.pl. Serduszko to jednak także jeden z najchętniej wybieranych motywów, jeżeli chodzi o wisiorki, dlatego także na liturgiczny.pl możesz wybrać jeden z co najmniej kilku wzorów takich zawieszek.

Może to być zatem sięgnąć np. po:

  • złote serduszko zawieszkę ażurową
  • zawieszkę złotą w tym samym kształcie – z cyrkoniami
  • itp.

Wyjątkowo ciekawy wzór prezentuje natomiast zawieszka, także w kształcie serca, złożona z dwóch serduszek: jedno duże stanowi niejako „ramę” z zewnątrz, obejmując drugie, małe serduszko po jednej stronie. Wewnątrz tego ostatniego znajduje się okrągła cyrkonia. Chociaż umieszczona w kategorii wisiorków religijnych, zawieszka ta, której oczywiście można przypisać religijną symbolikę, to złoty wisiorek serce praktycznie na każdą okazję. Serduszka są uniwersalnym motywem, nawiązującym do każdego rodzaju miłości, której różne „imiona” i tak są w końcu pochodną tej największej – Miłości Bożej. Bez względu na to, co miałoby ostatecznie symbolizować właśnie Twoje serduszko na wisiorku od liturgiczny.pl, czeka ono na Ciebie w tej kategorii. Taka zawieszka to także pomysł na prezent np. dla bliskiej osoby.

Złote wisiorki damskie

Jako osoba wierząca być może poszukujesz właśnie wisiorka o charakterze ściśle religijnym. A może – po prostu eleganckiej zawieszki, np. takiej z serduszkiem. W każdym przypadku zawieszki na łańcuszek od liturgiczny.pl znajdujące się właśnie w tej zakładce są zawieszkami ze złota, co gwarantuje im trwałość i najlepszą jakość.

Wystarczy zatem zaopatrzyć się w złoty łańcuszek, aby komponować różne wisiorki. Złote zawieszki do łańcuszka damskie od liturgiczny.pl sprawią, że każdego dnia Twoje wisiorki będą nieco inne. W zależności od okazji sięgniesz wówczas po wisiorek o typowo religijnym bądź nieco bardziej uniwersalnym charakterze. Właśnie zawieszka w kształcie serduszka albo aniołka w połączeniu np. z elegancką sukienką sprawdzi się zarówno na chrzcinach, jak i choćby na urodzinach koleżanki, mających zdecydowanie mniej religijny charakter.

Dlaczego jeszcze warto wybrać złote wisiorki?

Wisiorki ze złota to prawdziwa klasyka. Bardzo eleganckie, a jednocześnie subtelne i wysublimowane wisiorki cechują się szczególnie uniwersalnym charakterem nie tylko ze względu na ich uniwersalne wzornictwo, ale również – na surowiec z jakiego powstają. Kolor złoty pasuje praktycznie do wszystkich innych, a samo złoto nie traci na aktualności. Sprzyja temu naturalnie jego trwałość. Moda czy też ludzkie gusta mogą zmieniać się na przestrzeni wieków, jednak kruszce takie, jak złoto są niemal „nieśmiertelne” i niezależnie od epoki są chętnie wybierane jako materiały do produkcji ozdób itp.

Wisiorki ze złota albo złote zawieszki religijne, często stanowią zatem swoiste skarby i sentymentalne pamiątki przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest zatem wiele powodów, aby postawić właśnie na złotą biżuterię i złote akcesoria. Złote utensylia znajdujące się na wyposażeniu kościołów potrafią przetrwać wieki i są później podziwiane niczym muzealne eksponaty. Podobnie ze złotą biżuterią w rodzinie – zdarza się, że pamięć o pierwszej posiadaczce wisiorka czy medalika pozostaje na długo po niej właśnie ze względu na trwałość tego ozdobnego bądź religijnego drobiazgu.

Złota zawieszka o wyjątkowej symbolice

Przykładem takiej właśnie przywieszki jest np. ta przedstawiająca trzy, jakże ważne dla Chrześcijan (ale nie tylko) symbole, jakimi są: Wiara, Nadzieja i Miłość. Sklep liturgiczny.pl oferuje wisiorki wykonane ze złota polskiej produkcji. Na rynku są zapewne dostępne tańsze wisiorki w tym kolorze, a nawet – z prawdziwego złota. Często jednak pochodzą one z odległych zakątków świata, gdzie powstają na bazie niedbałej, masowej produkcji.

I tak oto np. złote serduszko wisiorek wykonany głównie przy uwzględnieniu jak najtańszych kosztów produkcji może różnić się znacząco jakością od zawieszki rodzimej produkcji. Choć serce to motyw wybitnie uniwersalny, to jednak jakość samego surowca oraz precyzja jego wykonania okazują się często decydujące, jeżeli chodzi o to co ostatecznie noszone jest na szyi.

Tak oto religijna zawieszka, medalik czy też po prostu wisiorek damski złoty , zakupione w naszym sklepie w dłuższej perspektywie przynieść mogą znacznie większą satysfakcję z zakupu niż pozorne oszczędności na spotkanej na bazarze „okazji” niewiadomego pochodzenia i produkcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium