Srebrny pozłacany naszyjnik Ag 925 Lisi Pleciony
dodaj do przechowalni
Opis
Srebrny pozłacany naszyjnik Ag 925 Lisi Pleciony
Podkreśl swój styl z wyjątkowym naszyjnikiem wykonanym z wysokiej jakości srebra próby 925, pokrytym warstwą złocenia, która nadaje mu luksusowego blasku. Model Lisi Pleciony (Lisi Ogon) zachwyca precyzyjnie wykonanym, misternym splotem przypominającym elegancki warkocz, który pięknie odbija światło i subtelnie zdobi dekolt. To ponadczasowa biżuteria łącząca klasykę z nowoczesną elegancją.
Naszyjnik doskonale sprawdzi się zarówno jako samodzielna ozdoba, jak i baza do zawieszek. Regulowana długość pozwala dopasować go do różnych stylizacji, a wygodne zapięcie typu federing zapewnia komfort codziennego noszenia.
Specyfikacja produktu:
- Kruszec: srebro pozłacane
- Próba: 925
- Długość: 45 cm
- Waga: ok. 12,1 g
- Szerokość: ok. 5,5 mm
- Splot: Lisi Ogon (Lisi Pleciony)
- Typ zapięcia: Federing
To doskonały wybór dla osób ceniących elegancką, trwałą i efektowną biżuterię. Idealny pomysł na prezent lub stylowy dodatek na każdą okazję.








Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.