W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Ostatnia Wieczerza obraz

Ostatnia Wieczerza jest wyjątkowo istotnym motywem obecnym w całej chrześcijańskiej religii. To na jej pamiątkę odprawiane są przecież msze święte. Ostatnia Wieczerza przez kolejne stulecia była uwieczniana na różnego rodzaju obrazach i dziełach sztuki, ze słynną Ostatnią Wieczerzą Leonarda da Vinci na czele. O ile obraz da Vinci jest tyleż słynny, co budzący różnego typu kontrowersje, to obrazy przedstawiające właśnie motyw Ostatniej Wieczerzy w jej jak najbardziej poprawnym wydaniu, można stale zakupić w sklepach z dewocjonaliami. Na przykład w internetowym sklepie liturgiczny.pl. Srebrny obraz Ostatnia Wieczerza w sklepie internetowym liturgiczny.pl jest dostępny w kilku wariantach.

Srebrne obrazy

Oprócz motywu Ostatniej Wieczerzy obrazy ze srebra w witrynie liturgiczny.pl to również, między innymi, obrazy przedstawiające Pana Jezusa i te z wizerunkami Matki Boskiej. Na przykład obraz Matki Boskiej Karmiącej jest bardzo chętnie wieszany w domach i od wieków powszechnie uważany za zwiastun obfitości i dobrobytu. Obrazy srebrne są trwałe, bardzo estetyczne i pasują do wielu, także nowoczesnych wnętrz. Motywu z Biblii oraz obrazy przedstawiające postaci Świętych Kościoła Katolickiego to popularny motyw obrazów od wieków. Chodzi nie tylko o te zawieszane w kościołach, ale również o obrazy wiszące w domach i mieszkaniach osób świeckich. Obraz nawiązujący do pierwowzoru Eucharystii, czyli przedstawiający Ostatnią Wieczerzę obraz srebrny to elegancki i symboliczny prezent dla osoby duchownej jak i świeckiej. Do naszych srebrnych obrazów za niewielka opłatą dodajemy grawer o wybranej treści. Grawerujemy przede wszystkim – na specjalnych tabliczkach załączanych do takiego produktu. Do wyboru są tabliczki w kolorze złotym oraz srebrnym, które idealnie komponują się z obrazami srebrnymi oraz innymi dewocjonaliami dostępnymi w naszym sklepie. Biorąc pod uwagę obraz Ostatnia Wieczerza cena grawerowania stanowi znikomą część jego ceny całkowitej. Grawerujemy również tabliczki dołączane do innych, drobniejszych produktów, jak chociażby medaliki czy różańce. Zwłaszcza tych ostatnich w witrynie liturgiczny.pl mamy naprawdę szeroki wybór, zarówno pod względem ich typu, materiałów z jakich są wykonane, jak i kolorystyki. Grawerowane tabliczki polecamy również do figurek aniołków dla dzieci i innych.

Obraz Ostatnia Wieczerza cena

Sam srebrny obraz z motywem Ostatniej Wieczerzy może kosztować zarówno kilkadziesiąt złotych jak i kilka tysięcy złotych. Pomimo tego samego motywu srebrne obrazy na liturgiczny.pl mają zróżnicowane wymiary, a także charakter przedstawienia samej sceny spotkania w Wieczerniku. Chociaż wszystkie spośród nich ukazują Ostatnią Wieczerzę właściwie w ten sam sposób, to cena zależy również od typu ramy w jaką obraz jest oprawiony, od rodzaju jego wykończenia i innych czynników. Każdy przedstawiający Ostatnią Wieczerzę obraz srebrny wygląda zatem nieco inaczej. Począwszy od całkiem srebrnej wersji, poprzez obraz pokryty punktowo złoceniami po kolorowy, emaliowany obraz z motywem Ostatniej Wieczerzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium