W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Obrazki ze srebra Pierwsza Komunia

Pamiątki z okazji Pierwszej Komunii Świętej zostają z nami często nie tylko na długie lata, ale wręcz przez całe życie. Warto w związku z tym, aby były nie tylko atrakcyjne, ale również – trwałe. Popularne są zatem srebrne medaliki, jednak obok nich poczesne miejsce wśród kanonu komunijnych prezentów zajmują również obrazki ze srebra. Zarówno te z samym symbolem hostii, jak i z wizerunkami dzieci, w zależności od płci, przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. 

Srebrne obrazki Komunia Święta 

Obrazki wykonane ze srebra, a także – te pokryte jego warstwą, odpowiednio konserwowane na długo zachowają swój pierwotny wygląd. Takie obrazki wystarczy czyścić od czasu do czasu stosownymi preparatami, również dostępnymi w witrynie liturgiczny.pl. Ponadto – do każdego z takich obrazków oferujemy okolicznościowy grawer z wybranym napisem za symboliczną złotówkę! Najlepsze prezenty i pamiątki z okazji Pierwszej Komunii Świętej, to te związane z ich istotą. Rower bądź laptop, choć są popularnymi i kosztownymi prezentami – nie tylko nie przetrwają próby czasu, ale także nie oddają ducha tego wydarzenia. Nawet, jeżeli te, charakteryzujące się głównie powierzchowną i materialną wartością gadżety znajdą się wśród prezentów od Ciebie, to warto oprócz nich ofiarować prezent ze sklepu z dewocjonaliami, bezpośrednio nawiązujący do charakteru tej uroczystości. Taki obrazek to zatem trwała i symboliczna srebrna pamiątka

Rodzaje obrazków

Te obrazki znajdziesz w różnych kształtach:

  • owalne
  • prostokątne
  • w kształcie serca

To również srebrne ramki z symbolem hostii na okolicznościowe, pamiątkowe zdjęcie  z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Biorąc pod uwagę, że ramki należą do kategorii „uniseks”, czyli artykułów przeznaczonych zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Jeżeli zależy Ci na tym, aby konkretny, ofiarowany właśnie przez Ciebie obrazek, był skierowany konkretnie do dziewczynki – możesz również wybrać ramkę z odpowiednim motywem albo właśnie taki obrazek. 

Srebrne obrazki I Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta jest niewątpliwie jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną okazją, którą nierzadko pamiętamy całe życie. Warto zatem zadbać przede wszystkim o jej duchową oprawę, podkreśloną stosownymi akcesoriami. Niewiele osób pamięta po latach drogie prezenty albo grube koperty z gotówką, które otrzymały z tej okazji. Tym bardziej, że te ostatnie bywają „przytulane” przez rodziców. Mawia się, że pieniądze szczęścia nie dają. W wieku, w którym dziecko przystępuje do I Komunii Świętej nie mają one często dla niego nawet wymiernej wartości. Trwałe, srebrne obrazki Komunia Święta ze sklepu liturgiczny.pl nie stracą swojej wartości ani uroku pomimo upływu lat. Co więcej – będą na nich wręcz zyskiwały! Można wybierać spośród licznych wzorów, ich ceny nie są przesadnie wygórowane, za to ich wartość sentymentalna jest po prostu nie do przecenienia! Delikatne obrazki posrebrzane i pozłacane z imienną dedykacją i w różnych wariantach mają dużą szansę przetrwać nawet kolejne pokolenia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium