W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Węgle trybularzowe i kadzidła

Węgle Carbopol 28 mm - paczka Węgle Carbopol 28 mm - paczka
Producent: Polski
Cena: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Węgle trybularzowe carbopol 35 mm -rolka Węgle trybularzowe carbopol 35 mm -rolka
Producent: Polski
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
Biała Szałwia - kadzidło stożkowe. Biała Szałwia - kadzidło stożkowe.
Producent: Polski
Cena: 8,00 zł
zobacz więcej
Kadzidła patyczki - Anti - Tabaco Kadzidła patyczki - Anti - Tabaco
Producent: Indie
Cena: 3,50 zł
szt.
zobacz więcej
Kadzidła patyczki - antystresowe Kadzidła patyczki - antystresowe
Producent: Indie
Cena: 3,50 zł
szt.
zobacz więcej
Kadzidła patyczki - biała szałwia Kadzidła patyczki - biała szałwia
Producent: Indie
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Kadzidła patyczki - paczuli Kadzidła patyczki - paczuli
Producent: Indie
Cena: 3,50 zł
szt.
zobacz więcej
Kadzidła patyczki - trawa cytrynowa Kadzidła patyczki - trawa cytrynowa
Producent: Indie
Cena: 3,50 zł
zobacz więcej
Kadzidło greckie Anioł Kadzidło greckie Anioł
Producent: Polski
Cena: 30,00 zł
zobacz więcej
Kadzidło greckie Bizancjum 150 g Kadzidło greckie Bizancjum 150 g
Producent: Polski
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kadzidło greckie Jerozolima 150g Kadzidło greckie Jerozolima 150g
Producent: Polski
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej

Węgielki trybularzowe i kadzidła w ofercie Liturgiczny.pl - dlaczego są tak istotne w tradycji kościoła?

Węgielki do kadzidła używane są w trybularzach, kadzielnicach oraz w pojemnikach na kadzidełka. To właśnie dzięki nim zapach żywicy roznosi się po całym kościele - na rozżarzone węgielki kładzie się bowiem kadzidło, a ich ciepło sprawia, że kadzidło pachnie mocno i pięknie. Symbolika kadzidła w kościele katolickim jest bardzo istotna, a jej wytłumaczenie możemy znaleźć w Starym Testamencie, a dokładniej w Księdze Psalmów (141,2): “Niech moja modlitwa będzie stale Tobą jak kadzidło; wzniesienie rąk moich jak ofiara wieczorna” - palenie mirry jest więc sposobem na połączenie się z Bogiem oraz okazaniem czci osobom i ważnym, religijnym przedmiotom. Okadza się na przykład ołtarz i hostie. Warto też pamiętać o tym, że kadzidła były jednym z podarunków, które przynieśli Dzieciątku Jezus Trzej Królowie. Również jeśli często modlisz się w domu, warto zaopatrzyć się w węgielki trybularzowe. Dzięki nim, a także specjalnemu pachnidłu, z pewnością podkreślisz wyjątkową atmosferę swoich religijnych praktyk.

Kadzidła o różnych zapachach, inspirowane świętymi oraz świętymi miejscami - zapraszamy do poznania naszej oferty!

Węgielki trybularzowe sprzedawane są wygodnej formie niebrudzących, bezwonnych i łatwopalnych krążków, a ich czas palenia wynosi minimum 75 minut. Kadzidła dostępne są natomiast w opakowania o różnej gramaturze, od 30 do 280 gram. Oferujemy wysokogatunkowe, żywiczne kadzidło Dawid, które jest bardzo popularnym zapachem w polskich kościołach, używanym do codziennego kadzenia. Pachnie delikatnie pikantnie, ma także wyraźne cytrynowe aromaty. Na cześć Trzech Króli również zostały stworzone specjalne mieszanki zapachowe - kadzidła Baltazara pachną kwiatem lawendy oraz miodem, natomiast Kacpra jak egzotyczne drzewa. Klienci mogą też kupić kadzidło greckie z gór Athos, nazwane Betlejem. Jest ono wykonywane z najlepszych żywic przez mnichów. Pachnie wyjątkowo delikatnie i kwiatowo, ma także piękny kolor.

Jakie inne akcesoria do kadzideł, oprócz węgielków trybularzowych, oferujemy?

W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych produktów, które znacznie usprawnią korzystanie z węgielków do kadzideł oraz samych kadzideł. Oferujemy m.in. piękne kadzielniczki do użytku domowego, wykonane z mosiądzu oraz gliny (dla lepszego efektu estetycznego są one pokryte kolorową glazurą). Jeśli preferujesz palenie kadzideł w postaci patyczków, koniecznie zaopatrz się w drewnianą podstawkę, dzięki której nie będziesz musiał przejmować się spadającym popiołem. W kościołach z pewnością przydadzą się szczypce do węgielków trybularzowych oraz mosiężna łyżeczka do kadzidła. Oferujemy szeroki wybór produktów, zarówno dla osób duchownych, jak i świeckich, w bardzo korzystnych cenach. Zamówienia wysyłamy zarówno na terenie Polski, jak i zagranicę - w przypadku tej drugiej opcji zadzwonimy do Ciebie, aby podać pełne koszta dostawy. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Liturgiczny.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium