W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Lichtarz o wysokości 9 cm - L1 Lichtarz o wysokości 9 cm - L1
Producent: Polski
Cena: 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa wieczna kinkiet 0843 Lampa wieczna kinkiet 0843
Producent: Polski
Cena: 480,00 zł
zobacz więcej
Lampa wieczna mosiężna 0817 Lampa wieczna mosiężna 0817
Producent: Polski
Cena: 3 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa wieczna mosiężna 0844 Lampa wieczna mosiężna 0844
Producent: Polski
Cena: 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa wieczna procesyjna 0847 Lampa wieczna procesyjna 0847
Producent: Polski
Cena: 1 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa wieczna, wisząca B/031 Lampa wieczna, wisząca B/031
Producent: Inny
Cena: 1 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampka wieczna, stojąca 418/03 Lampka wieczna, stojąca 418/03
Producent: Inny
Cena: 325,00 zł
zobacz więcej
Lampka wieczna, stojąca 456/03 Lampka wieczna, stojąca 456/03
Producent: Inny
Cena: 325,00 zł
zobacz więcej
Lampka wieczna, stojąca A/662 Lampka wieczna, stojąca A/662
Producent: Inny
Cena: 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampka wieczna, wolnostojąca A/660 Lampka wieczna, wolnostojąca A/660
Producent: Inny
Cena: 380,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lichtarz L11 mosiężny wys. 65 cm Lichtarz L11 mosiężny wys. 65 cm
Producent: Polski
Cena: 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lichtarz L9 mosiężny wys.  59 cm Lichtarz L9 mosiężny wys. 59 cm
Producent: Polski
Cena: 890,00 zł
szt.
zobacz więcej

Świeczniki i lampy do domu i do kościoła

Pomimo, że od dawna korzystamy już z oświetlenia elektrycznego wciąż chętnie zapalamy tworzące niepowtarzalny nastrój klasyczne świece. Świece, zapalane nie tylko podczas liturgii, są stałym elementem wystroju kościoła. Zarówno tam jak i w domach wymagają niewątpliwie odpowiedniej oprawy. Naturalnie zupełnie innego typu akcesoria do świec zagoszczą w prywatnych wnętrzach, a inne – w świątyniach. Mimo to obydwa ich typy z łatwością znajdziecie w witrynie liturgiczny.pl. 

Lichtarze

Te duże królowały na dawnych dworach, zanim elektryczność zagościła wśród nas na dobre. Obecnie w domach stawiamy zazwyczaj na niewielkie akcesoria tego typu, przeznaczone na małe świeczki. Co innego, jeżeli chodzi o wyposażenie kościołów. Na ołtarz główny oraz na te boczne – odpowiednie podstawy na świece ołtarzowe to przecież podstawa w każdym kościele. Właśnie takie, między innymi, oferuje sklep liturgiczny.pl. Masywne lichtarze ołtarzowe, na przykład te na paschał, w wersjach klasycznych – ozdobnych, jak i nowoczesnych – minimalistycznych, oferujemy w szerokim asortymencie. Takie podstawy w klasycznych kolorach, stosowanych w kościołach dla tego rodzaju akcesoriów, czyli srebrne i złote, można wybierać w wersjach na pojedyncze świece, jak i na kilka. Są jednocześnie odpowiednio lekkie, a zarazem – stabilne. Występują także w wersjach błyszczących jak i matowych. Niezależnie zatem od wystroju kościoła bez problemu znajdziesz odpowiedni model. 

Lampy wieczne i inne

Innymi źródłami światła w kościołach są oczywiście tak zwane wieczne lampki. Ich zadaniem jest palić się nieprzerwanie przy tabernakulum. Ze względu na możliwość wykorzystywania prądu elektrycznego, którego dopływu obecnie naprawdę sporadycznie brakuje, te symbole wiekuistej Światłości występują w postaci lampek elektrycznych. Liturgiczny.pl oferuje zarówno lamp wieczne do postawienia jak i zawieszenia, na przykład w postaci charakterystycznego kinkietu – lampy ściennej. Bez względu na to jakiego typu wiecznej lampy szukasz – znajdziesz ją właśnie u nas. Do lamp wiecznych przeznaczone są również specjalne żarówki, dostępne oczywiście w sklepie internetowym liturgiczny.pl. Aby utrzymywać światło takiej lampki warto od razu zaopatrzyć się w kilka takich żarówek. Ponadto w tej witrynie zakupić można latarnie procesyjne, z charakterystycznymi, kolorowymi szybkami. W sklepie liturgiczny.pl kupisz po prostu różnorodne oświetlenie stosowane podczas wszelkiego rodzaju liturgii, a także te stanowiące wyposażenie kościoła niezależnie od pory Roku Liturgicznego. 

Małe świeczniki na świece

Oprócz typowo kościelnych, oferujemy także te przeznaczone do codziennego, domowego użytku. Wśród nich znajdują się na przykład szerokie podstawy na malutkie świeczki typu tealight, jak choćby ten bożonarodzeniowy, z wizerunkiem Świętej Rodziny. Oprócz świecznika z szopką proponujemy także świeczniki na klasyczne świece, które nie wyróżniają się żadnymi religijnymi emblematami, dlatego sprawdzą się w różnych okolicznościach, nie tylko tych związanych z kultem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium