W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Wyposażenie kościoła

Stojak pod trybularz PB/1501-02 Stojak pod trybularz PB/1501-02
Producent: Polski
Cena: 1 250,00 zł
zobacz więcej
Chusta do ciemnicy 102 Chusta do ciemnicy 102
Producent: Polski
Cena: 75,00 zł
zobacz więcej
Chusta do ciemnicy 106 Chusta do ciemnicy 106
Producent: Polski
Cena: 75,00 zł
zobacz więcej
Chusta do ciemnicy 87 Chusta do ciemnicy 87
Producent: Polski
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Chusta do ciemnicy 89 Chusta do ciemnicy 89
Producent: Polski
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pulpit na ołtarz pod mszał S-220 Pulpit na ołtarz pod mszał S-220
Producent: Polski
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pulpit ołtarzowy drewniany - mahoń Pulpit ołtarzowy drewniany - mahoń
Producent: Polski
Cena: 285,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pulpit pod ewangeliarz, mszał wenge Pulpit pod ewangeliarz, mszał wenge
Producent: Polski
Cena: 285,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pulpit pod ewangeliarz  SI/446 Pulpit pod ewangeliarz SI/446
Producent: Polski
Cena: 3 900,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Baldachim haftowany na aksamicie Baldachim haftowany na aksamicie
Producent: Polski
Cena: 9 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Poznaj ofertę Liturgiczny.pl, sklepu z wyposażeniem kościoła - gwarantujemy szeroki wybór i korzystne ceny!

Ze względu na istotną funkcję, jaką odgrywa Dom Boży w życiu parafii, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie kościoła katolickiego, które będzie nie tylko funkcjonalne i trwałe, ale również estetyczne. Eleganckie produkty wysokiej jakości znajdziesz w naszej ofercie, a dzięki szerokiemu wyborowi bez problemu wybierzesz naczynia liturgiczne, pulpity pod mszał czy klęczniki dla wiernych, używane m.in. podczas spowiedzi. Niezależnie od tego, w jakim stylu została wybudowana świątynia, należy pamiętać o tym, że wyposażenie kościoła oraz prezbiterium jest niezbędne, aby wierni mogli uczestniczyć w sakramentach, specjalnych nabożeństwach i codziennych mszach. Warto wiedzieć, że prezbiterium to nie tylko ołtarz, ale też tabernakulum, ambona, sedilia oraz krzyż ołtarzowy. Jeśli jesteś odpowiedzialny za wyposażenie kościoła i zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie, nie musisz martwić się o wysokie koszta - zapewniamy atrakcyjne ceny, wierzymy bowiem, że księżom, zakonnikom i zakonnicom oraz osobom świeckim należy pomagać w kultywowaniu wiary.

Jakie wyposażenie kościoła katolickiego znajdziesz w naszym asortymencie?

Wchodząc do kościoła, każdy wierny zawsze zanurza czubki palców w święconej wodzie i czyni znak krzyża, jako przypomnienie obrzędu chrztu. Kompletując wyposażenie kościoła nie można więc zapomnieć o kropielnicy lub ozdobnej misie na wodę święconą. Z uwagi na bezpieczeństwo osób, uczestniczących w mszy, wielu kapłanów decyduje się na zamówienie kropielnicy bezdotykowej, dostępnej także w ofercie Liturgiczny.pl w dwóch wersjach: ściennej oraz stojącej. Oferujemy solidnie wykonane produkty, które automatycznie dozują ilość wody święconej (możliwa regulacja), mają zbiornik mieszczący 1 litr wody (około 10 tysięcy podań), są zasilane sieciowo oraz bateryjnie, a także wyróżniają się bardzo estetycznym, sakralnym wyglądem. Wśród innych produktów tego typu, należących do kategorii wyposażenie kościoła katolickiego, można też wymienić ozdobną misę na wodę święconą z aniołkami - nie jest ona bezdotykowa, jednak będzie pięknie pasować w bardziej barokowych wnętrzach.

Przydatne wyposażenie kościoła na Liturgiczny.pl. Zapraszamy do zakupów!

Nasz sklep oferuje również możliwość zamówienia wyposażenia kościoła takiego jak datkomat, który pozwala na bezgotówkowe złożenie ofiary na Dom Boży. Można z niego korzystać, używając kart płatniczych oraz urządzeń mobilnych z funkcją NFC. Jego praca jest niezwykle cicha, a kwotę płatności można wybrać w panelu (od 5 do 50 zł, można je zmienić w panelu klienta). Urządzenie prezentuje się bardzo estetycznie, jest też proste w obsłudze, dzięki czemu wierni nie będą mieli problemu z jego obsługą. Jeśli masz pytania, dotyczące oferowanego przez nas wyposażenia kościoła katolickiego, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy bezpieczne przesyłki na terenie Polski, a także do innych krajów. Możesz także odwiedzić nasz sklep stacjonarny w Kielcach - zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium