W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Świece z wkładem olejowym

  • promocja
Roratka - świeca Maryjna 70/63 - adwentowa Roratka - świeca Maryjna 70/63 - adwentowa
Producent: Polski
Cena: 180,00 zł 220,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Świece na wkład olejowy

W każdej świątyni wyjątkową rolę grają świece, dzięki którym nabożeństwa zyskują niezwykły charakter. Zapalone świece mają w chrześcijaństwie szczególną symbolikę – oznaczają przede wszystkim światło Boga, ale również obecność Trójcy Świętej (trzy świece ołtarzowe) oraz chrześcijan, w których płonie światło wiary.

W tym dziale sklepu Liturgiczny.pl oferujemy wyjątkowe świece ołtarzowe, adwentowe, roratki oraz inne świece liturgiczne na wkład olejowy, które przeznaczone są na różne okoliczności. Są to produkty wykonane z wyjątkową starannością i drobiazgowością, często posiadające piękne zdobienia, które jeszcze bardziej podkreślają ich sakralny charakter.

Szeroka oferta świec liturgicznych

Ze względu na swoje wyjątkowe znaczenie, świeca liturgiczna stanowi nieodłączny element nabożeństw kościelnych. Niektóre świece, np. adwentowe, są wykorzystywane głównie w przestrzeni domowej, gdzie przypominają o zbliżających się ważnych wydarzeniach religijnych.

Sklep Liturgiczny.pl oferuje piękne świece liturgiczne z wkładem olejowym, dostępne w bardzo wielu wariantach. Wszystkie produkty charakteryzują się dużą wydajnością i są wykonane z dbałością o detale.

Wyjątkowe świece ołtarzowe

Podczas nabożeństw na ołtarzu płoną trzy świecie, które mają symbolizować Trójcę Świętą. Bardzo często mają one kolor biały lub złoty i są pokryte kunsztownymi zdobieniami. Niezwykle eleganckie komplety świec ołtarzowych stanowią nieodzowny element liturgii kościelnych. Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie dostępny był duży wybór świec ołtarzowych, które nadadzą wyjątkowy charakter każdemu nabożeństwu.

Piękne roratki olejowe

Specjalnym rodzajem świec wykorzystywanych w okresie adwentu podczas mszy roratnych są tzw. roratki, które również można zamówić w naszym sklepie online. Oferowane przez nas świece liturgiczne na roraty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i są bardzo trwałe. Dzięki temu świetnie spełniają się w swojej roli i wystarczają na długi czas. Roratka olejowa z wizerunkiem Maryi z Dzieciątkiem lub z emblematem Maryjnym idealnie podkreśla szczególne znaczenie, jakie mają dla chrześcijan okres Adwentu i Bożego Narodzenia.

Pełna oferta świec liturgicznych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne podczas nabożeństw kościelnych są świece liturgiczne. Z tego względu dołożyliśmy starań, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową ofertę świec przeznaczonych na codzienne msze Święte, jak również na wyjątkowe okoliczności.  Znaczna część produktów z naszej oferty pochodzi od krajowych producentów, którzy dbają o wysoką jakość i drobiazgowe wykonanie. Zamawiając w naszym sklepie możesz mieć pewność, że kupujesz wysokiej jakości produkty od zaufanych firm z polskiego i zagranicznego rynku.

Liturgiczny.pl dostarcza niezwykle szeroki asortyment artykułów oraz akcesoriów  na nabożeństwa kościelne i nie tylko. Z naszej oferty od lat korzystają księża, zakonnicy, a także osoby świeckie. Dołącz do grona naszych Klientów i zamawiaj wysokiej jakości artykuły liturgiczne oraz dewocjonalia w sklepie Liturgiczny.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium