W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Odpowiedź na wołanie krwi. Duchowość dla nie-letnich

-1
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 15,00 zł 26,00 zł 15.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 10632

Opis

Odpowiedź na wołanie krwi. Duchowość dla nie-letnich.

Książka ta jest owocem wielu lat różnych doświadczeń i refleksji o duchowości Krwi Chrystusa; jest szczególnym darem dla Kościoła i społeczeństwa, w jakim żyjemy. Ona daje odpowiedź na wiele wyzwań i potrzeb współczesnych ludzi. Ten skarb jakim jest duchowość Krwi Chrystusa, przeznaczony jest dla ubogacenia nas wszystkich.

Książka ks. Barry’ego Fischera zapala na nowo ogień – ten sam ogień, który trawił serce św. Kaspra del Bufalo, niezmordowanego apostoła bandytów, więźniów i wykluczonych ze społeczeństwa. Autor świeżością spojrzenia wybiega  w  przyszłość, odważnie  mówiąc o marzeniach. Ta publikacja stawia w zupełnie nowym świetle pojmowanie duchowości Krwi Chrystusa i jej miejsca we współczesnym świecie. Autor wychodzi od mocnego oparcia na charyzmacie i tożsamości Misjonarza Krwi Chrystusa. Nie zatrzymuje się jednak na przeszłości i tradycji, ale idzie dalej, poza schematy. Pokazuje, że aby nieść pojednanie, trzeba być  nieustannie w drodze.

Ks. Barry Fischer jest człowiekiem dialogu oraz ogromnej otwartości na drugiego, szacunku do każdego człowieka, niezależnie od jego pochodzenia i przekonań. Jak sam pisze w tej książce: „To przesłanie jest potrzebne w świecie, w którym krew stała się tak tania”.

Format: 13,5 x 19,5 cm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium