W promocji:

koszule kapłańskie obrazy z drzewa lipowego obrazy srebrne

Menu

„Nawróćcie się, nadchodzi czas oczyszczenia”.Claudia Matera

Nawróćcie się, nadchodzi czas oczyszczenia”
  • promocja
Wysyłka w: 24 godziny + czas dostawy (w dni robocze)
Cena: 29,90 zł 32,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 17221

Opis

Nawróćcie się, nadchodzi czas oczyszczenia”

Prorocze objawienia s. Marii Natalii Magdolnej

NADSZEDŁ CZAS POKUTY

NADSZEDŁ CZAS NAWRÓCENIA


Węgierska mistyczka, s. Maria Natalia Magdolna, przez całe życie otrzymywała prorocze orędzia od Jezusa i Matki Bożej. Papież Pius XII osobiście przekonał się o ich prawdziwości, ratując dzięki nim swoje życie.
W świecie, w którym rozprzestrzenia się relatywizm, wrogość wobec Kościoła i niemoralność, wizje s. Marii Natalii dają nadzieję na triumf Niepokalanego Serca Maryi. To kontynuacja drogi zaproponowanej trojgu pastuszkom w Fatimie. Mistyczka wskazuje w nich na czas Maryi, przypomina, że koniecznym warunkiem życia chrześcijanina jest pokuta i zadośćuczynienie.
Claudia Matera w swojej książce pokazuje, że objawienia, które stały się udziałem węgierskiej mistyczki, są próbą przebudzenia sumień współczesnych wiernych„Szczęśliwi owi słudzy, których pan zastanie czuwających, gdy nadejdzie” (Łk 12, 37).

Claudia Matera – urodziła się w Como. Studiowała liturgię duszpasterską na Papieskim Instytucie Liturgicznym Świętego Anzelma. Po osobistym doświadczeniu prorockiego przesłania węgierskiej mistyczki s.Marii Natalii Magdolnej, postanowiła przedstawić objawienia mniszki. Obecnie wraz z mężem studiują tradycje monastyczne na Papieskim Instytucie Liturgicznym Świętego Anzelma.
 
Stron:256
Data wydania:2022-01-24

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium